کربکندی: رادولوویچ نگران کروناست که برنمی‌گردد

مدیر سازمان فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: باشگاه‌ها طبق منافع و شرایطی که دارند موافق ادامه یا تعطیلی لیگ برتر فوتبال هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی راجع به اینکه چه تصمیمی باید برای این فصل گرفته شود، تصریح کرد: همیشه برای هر تصمیمی عده‌ای موافق هستند و عده‌ای مخالف. اگر لیگ برگزار شود تیم‌ها در هتل، هواپیما و اتوبوس مشکلاتی خواهند داشت. مخصوصاً اینکه  شهرهای جنوبی الان شرایط خیلی خوبی ندارند. برگزاری بازی‌ها بار مثبتی ندارد اما همه تیم‌ها بر اساس منافع‌شان موافق یا مخالف ادامه لیگ هستند. 

مدیر سازمان فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به صدرنشینی پرسپولیس عنوان کرد: پرسپولیس ۱۰ امتیاز جلو است و تحمل برگزار نشدن مسابقات برایش سخت است، فولاد و صنعت نفت آبادان هم مخالف تعطیلی‌اند ولی بقیه موافق هستند. دیدگاه من این است که سلامتی جامعه و ورزشگاه به مخاطره نیفتد، چون فکر می‌کنم با آزادی‌هایی که اخیرا داده شده روز‌های سختی در پیش است. الان بی‌احتیاطی زیاد است و فوتبال در این شرایط بار مثبتی ندارد.

وی درباره عدم بازگشت رادولوویچ سرمربی ذوب آهن به ایران، گفت: خارجی‌ها به دلیل دسترسی به اخبارخارجی، خطر را بیشتر از ما احساس می‌کنند. رادولوویچ وقتی ایران را ترک کرد، ۱۵ روز در قرنطینه بود و طبیعی است که نگرانی‌اش هم از ما بیشتر باشد. عدم بازگشت او فقط به دلیل بحث کرونا است. همسر رادو در آزمایشگاه کار می‌کند و برای همین نگرانی بیشتری دارد. موقع خروج از کشور از او تعهد گرفته شده که هر وقت شرایط ایده‌آل شد، برگردد.

بیشتر بخوانید:

قول مدیرعامل ذوب آهن به بازیکنان!

مظاهری بهترین دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۶

 

 

تگ ها


ذوب آهن اصفهان میودراگ رادولوویچ رسول کربکندی فوتبال