کردی : اعتراض به نسل‌کشی مسلمانان میانمار وظیفه هر مسلمانی است

رضا کردی سرمربی تیم ملی میانمار که چند ماه است به تیم ملی این کشور پیوسته در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد استعفای خود در اعتراض به کشتار وحشیانه مسلمانان در میانمار گفت: من از سال 2008 سرمربی تیم ملی قطر بودم و از سال 2011 به کویت رفتم و مجدداً در سال 2013 که به قطر بازگشتم ......

رضا کردی سرمربی تیم ملی میانمار که چند ماه است به تیم ملی این کشور پیوسته در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد استعفای خود در اعتراض به کشتار  وحشیانه مسلمانان در میانمار گفت: من از سال 2008 سرمربی تیم ملی قطر بودم و از سال 2011 به کویت رفتم و مجدداً در سال 2013 که به قطر بازگشتم .

وی در ادامه گفت:  من در سال 2010از سوی فیفا انتخاب شدم که جهت توسعه و پیشرفت فوتسال در میانمار فعالیت نمایم که آن زمان به دلیل برخورد بد با مسلمانان  بقود اما اینقدر شدید نبود و به این دلیل حاضر به این کار نشدم. چند ماه پیش بود که درخواستی از فدراسیون آن کشور داشتم  جهت سرمربیگری  البته دیدم که شرایط کاملا با آن زمان متفاوت است این مسئولیت را قبول کردم.

سرمربی تیم ملی میانمار گفت: من در مرحله اول یک ایرانی هستم و دوم بچه مسلمان و سوم شیعه و چهارم زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنم و وظیفه هر مسلمانی  در هر جای دنیا است که نسبت به این  نسل کشی  وحشیانه علیه مسلمانان  در میانمار است  اعتراض کند.

کردی افزود: من هم در اعتراض به  این کشتار وحشیانه و نسل کشی مسلمانان خواهان لغو قراردادم با فدراسیون میانمار شدم و دیروز عصر هم طی یک ایمیل رسمی به دبیرکل فدراسیون آن کشور به صراحت انصراف خودم را اعلام نمودم و مطمئنم که این ایمیل تاکنون بدست آنها رسیده اما هنوز پاسخی نداده اند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال