کرسپو: تفاوت آرژانتین و ایتالیا در لیونل مسی است

فوتبال آرژانتین همیشه مهاجمان سطح بالایی را در اختیار داشته و در مقطع کنونی نیز خورخه سمپائولی کار سختی برای انتخاب بین مهاجمان آرژانتینی برای حضور در تیم ملی دارد ......

فوتبال آرژانتین همیشه مهاجمان سطح بالایی را در اختیار داشته و در مقطع کنونی نیز خورخه سمپائولی کار سختی برای انتخاب بین مهاجمان آرژانتینی برای حضور در تیم ملی دارد. هرنان کرسپو در گفتگو با RMC Sport گفت:

خیلی وقت است که یک مهاجم مخصوص محوطه جریمه مانند مائورو ایکاردی ندیده ام. فوتبال در حال تغییر بوده و مهاجمان کلاسیک کم کم در سیستم های مهاجم کاذب محو شدند و ظهور نکردند. ایکاردی این سبک بازی را از قدیم دوباره نشان داده است. 

هیگواین هم باید مورد ستایش قرار بگیرد. او یک شماره 9 است که در خدمت تیمش بازی می کند. او کمتر به سانترها متکی است و خودش را درگیر بازی تیم می کند. آیا هر دو می توانند برای آرژانتین همزمان بازی کنند؟ بله، تمام بازیکنان بزرگ باید در ترکیب باشند اما باید به آنها لیونل مسی، پائولو دیبالا و آنخل دی ماریا را اضافه کرد. برخلاف خواسته مردم آرژانتین، همه آنها نمی توانند با هم بازی کنند. تفاوت ما با ایتالیا در لیونل مسی است که آرژانتین را به جام جهانی برد. 

اگر در حال حاضر بازی می کردید، ترجیح می دادید برای ناپولیِ مائوریتزیو ساری بازی کنید یا یوونتوسِ مکس الگری؟

این سوال را باید از گونزالو هیگواین بپرسید! برای یک مهاجم بازی برای تیمِ تهاجمی ساری لذتبخش است. با این حال یک بازیکن دوست دارد تیم قدرتمندی مانند یوونتوس را پشت سر خود داشته باشد. این چیزی است که سایر تیم ها ندارند. اگر کورس رقابت به همین صورت در سری آ تا ماه می پیش برود، ناپولی کار سختی خواهد داشت زیرا یووه ذهنیت متفاوتی دارد. 

تگ ها


اخبار روز فوتبال