کرمانشاهی: به عباس بوعذار تسلیت می‌گویم

نفت مسجد سلیمان در بازی با پرسپولیس و در آزادی دو بر یک نتیجه را به حریف واگذار کرد تا این گونه سال را با شکست پشت سر بگذارد....

به گزارش "ورزش سه"، نفت مسجد سلیمان در آزادی مقابل پرسپولیس با دو گل شکست خورد فرهاد کرمانشاهی در خصوص این دیدار به خبرنگار ما گفت: بازی سختی بود. خیلی جنگیدیم ولی حیف که نتوانستیم امتیاز بگیریم و آخرین بازی سال ۹۹ را با برد پشت سر بگذاریم. همه می دانند پرسپولیس یک تیم بسیار با کیفیت است و ما بازی بدی ارائه ندادیم و می شد که بازی با نتیجه تساوی هم تمام شود. شرمنده هوادارن شدیم و قول جبران می دهیم.


این بازیکن درباره صحنه پنالتی و قضاوت داور گفت: در مورد داوری حرف نمی زنم.


او در پاسخ به این سوال که تا به این جای کار چند کلین شیت داشته و چند گل خورده ادامه داد: در ده بازی سه کلین شیت داشتم و ده گل خورده ام. روی گل هایی که خوردم نمی توانستم کاری کنم ولی هرکس دیگر هم جای من بود نمی توانست کاری کند.


وی در مورد اینکه قرار بود در نیم فصل جدا شود اما در نفت ماندگار شد نیز گفت: بحث جدایی ام را به باشگاه سپردم. ذوب آهنی ها هنوز هم پیگیر هستند و معلوم نیست تکلیف چه می شود. امیدوارم هر اتفاقی می افتد به صلاح من و باشگاه باشد، هرجا باشم تمام تلاشم را می کنم.


کرمانشاهی در پایان صحبت هایش افزود: در آخر اینکه به عباس بوعذار رفیق عزیزم درگذشت پدرش را تسلیت عرض می کنم، امیدوارم خداوند به او و خانواده اش صبر بدهد.

تگ ها


عباس بوعذار نفت مسجد سلیمان