کرمانشاهی: مهاجم حریف خیلی‌خوب نقش بازی کرد

گلر جوان نفت مسجدسلیمان ، هنر بازیگری مهاجم نفت آبادان را عامل تعیین کننده نتیجه این بازی می‌داند....

به‌گزارش‌ مدال و به نقل از ورزش سه، نفت مسجد سلیمان‌در هفته ای‌که گذشت در دربی‌خوزستان به مصاف تیم‌نفت آبادان رفت که در ادامه نتایج سینوسی در این بازی خانگی تن به شکست داد. حالا نفتی ها برای فرار از رده های پایینی نیاز مبرمی به امتیازات هفته های آخر دارند.


در رابطه با این بازی فرهاد کرمانشانی دروازه بان تیم نفت مسجدسلیمان به خبرنگار ما گفت: در این بازی برنامه ما سه‌امتیاز بود، حملات متعددی داشتیم ولی متاسفانه روی اشتباهات‌بچه‌گانه غافلگیر شدیم  و ‌گل دریافت کردیم. تیم نفت آبادان هم برای تک‌امتیاز بازی پا به میدان‌گذاشته بود و از شروع‌ بازی در‌ بعضی از صحنه های بازی اقدام به تلف کردن‌وقت بازی میکردند.


 او‌در مورد صحنه پنالتی بحث برانگیز این بازی‌ ادامه داد: احساس می کنم در آن صحنه که یک‌بر خورد طبیعی بود مهاجم حریف خیلی خوب نقش بازی کرد و داور تحت تاثیر اعتراضات تیم نفت مجاب به گرفتن پنالتی شد.


کرمانشاهی در ادامه  اضافه‌کرد: به هرحال فوتبال است و  روز خوب و‌ بد وجود دارد. تیم ما  جوان و دارای کادر فنی خوبی است. پنج فینال  پیش رو داریم و برای هرکدام‌ از آن ها می جنگیم و امیدوار به‌ برگشت به‌روز های خوب خود هستیم.


گلر جوان تیم نفت درباره بازی آینده تیم بیان کرد: بازی با پدیده از بازی های سخت‌ ما محسوب می شود ولی مطمئن باشید ما برای گرفتن‌امتیاز به‌مشهد می رویم. اتفاقات فوتبال غیر قابل پیش بینی ست اما‌ ما‌ همه تلاش‌خود را می کنیم تا دست پر از ادامه رقابت ها بیرون بیاییم.

تگ ها


فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال