کرمانشاهی و تیمش برای قضاوت در دربی نمره قبولی گرفتند

کارشناس داوری گفت: کار تیم قضاوت دربی بسیار خوبب بود. هر دو تیم کمک کردند تا تیم داوری با خونسردی بهترین تصمیم‌ها را در هر دو نیمه بگیرد....

نوذر رود نیل کارشناس داوری در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص قضاوت رضا کرمانشاهی بیان داشت: به داور و همه گروهش خسته نباشید می‌گویم که قضاوت خوب و بسیار کم اشتباهی داشتند و از این بازی نمره قبولی می‌گیرند. تنها اشتباه داور در تمام ۹۰ دقیقه همان اشتباه در ندادن اخطار به سید جلال حسینی بود.

وی در ادامه بیان داشت: کلیه اخطارها و سوت‌های این بازی درست بود. در مشکوک‌ترین صحنه بازی که خیلی‌ها گمان می‌کردند داور باید به مدافع استقلال کارت قرمز می‌داد، تصمیم داور کاملاً درست بود و در آن صحنه ۴ شرط لازم برای کارت قرمز وجود نداشت و لذا کارت زرد کاملاً درست بود. ضمن اینکه گلی که شیخ دیاباته در دقیقه ۹۱ زد به درستی آفساید اعلام شد.

رود نیل خاطر نشان ساخت: هر دو تیم به داور در این مسابقه کمک کردند. بازیکنان با اعتراض نکردن به داور کمک کردند تا کرمانشاهی با حفظ خونسردی بهترین تصمیمات را در این بازی بگیرد و در پایان باید گفت کرمانشاهی و تیم داوری این مسابقه نمره قبولی می‌گیرند.

تگ ها


دربی ۹۴ تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران