کرمانشاهی:یک سوء تفاهم دربی را از من گرفت

کرمانشاهی می‌گوید که مطرح شدن نام او در رسانه ها سبب شد تا کمیته داوران از سپردن بازی دربی به این داور صرف نظر کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رضا کرمانشاهی پس از حضور در فدراسیون فوتبال در مقابل خبرنگاران حضور یافت و درباره خط خوردنش از قضاوت دربی، اظهار داشت: جلسه خیلی خوب بود و نماینده شهرستان خودمان خیلی خوب پیگیری کرد. از دیروز تا حالا برای این قضیه ابراز تاسف کرد و با من تماس گرفت و از من خواست تا با من به اینجا بیاید و ببینیم قضیه از چه قرار است. آمدیم اینجا و با آقای بهاروند صحبت کردیم و ایشان گفتند که چون در هفته های اخیر اسم شما در محافل ورزشی تکرار می‌شد و سوتفاهم هایی به وجود آمده بود، ما حس کردیم مطبوعات این قضیه را به ما تحمیل می‌کنند که شما باید داور دربی باشی یا این احساس پیش آمد که شما به مطبوعات خط می‌دهید که داور دربی باشید. به خاطر همین صلاح دانستیم که شما داور دربی نباشید، گفتند شما از داوران خوب ما هستید که بازی های سنگینی مثل سپاهان و شهرخودرو، استقلال و نساجی و... را قضاوت کردید.

او که دهمین سال حضورش در لیگ برتر را سپری کرد، درباره این ماجرا توضیح داد: آقای بهاروند گفت کمیته ای در فدراسیون تشکیل شده و فقط همین بحث بوده که چرا یک هفته است که اسم من در سایت ها و روزنامه ها مطرح شده و استباطشان این بوده که من می‌خواهم با رایزنی خودم را تحمیل کنم در حالی که اینطور نبوده و کمیته داوران انتخاب کرده است. نماینده مجلس را قانع کردند که قصد توهین یا جسارت نبوده و همه این ها را توضیح دادند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا با نماینده مجلس به فدراسیون آمد؟ گفت: ایشان خودش مطالبه کرد و گفت که بنده خودم باید این را مطالبه کنم. چون در ماجرای سرمربی تیم ملی در جریان امور فدراسیون قرار دارند، گفت که من سر راه از شما می‌خواهم که باهم به فدراسیون برویم.

کرمانشاهی همچنین توضیح داد: ما برخلاف مربیان و بازیکنان فوتبال رابطه صمیمی باهم داریم. من برای زاهدی فر خیلی ناراحتم که این اتفاق برایش رخ داد یا پیام و بیژن. فکر نکنید دغدغه ما قضاوت بازی است، من چون احساس کردم لطمه خوردم دیروز آنطور برخورد کردم.

داور باسابقه لیگ برتر در مورد وضعیت قضاوت دربی برای حیدری گفت: این در حوزه اختیارات من نیست و کمیته داوران تصمیم گرفته است.

او درباره صحبت های کمیته صیانت فدراسیون گفت: آقای علیپور صحبت کرد و تصحیح هم کرد. ایشان دیروز مصاحبه کردند و جوی علیه فدراسیون ایجاد شده، من احترام خاصی برایشان قائلم. آقای علیپور رئیس کمیته صیانت هستند. از من پرسیدند که تو چنین کاری کردی که یک هفته نامت مطرح شد؟ گفتم که من این کار را نکردم.

بیشتر بخوانید:

واکنش حراست فدراسیون به حواشی انتخاب داور دربی

ورود کرمانشاهی به فدراسیون همراه با نماینده پاکدشت

 

 

تگ ها


کمیته داوران رضا کرمانشاهی فوتبال ایران پرسپولیس استقلال پرسپولیس-استقلال جام حذفی فوتبال