کرمانی‌مقدم: پرسپولیس برنده دربی خواهد بود!

مرتضی کرمانی‌مقدم پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص عملکرد سرخپوشان برابر صنعت نفت آبادان و شرایط دربی پایتخت صحبت کرد...

به گزارش مدال، مرتضی کرمانی مقدم در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل نفت آبادان گفت: این بازی حیثیتی بود، پرسپولیس می‌خواست قبل از دربی هر طور که شده 3 امتیاز را بگیرد و این پیروزی برای سرخ‌پوشان خیلی اهمیت داشت. بازی با نفت خیلی درگیرانه و فیزیکی بود و بیشتر شاهد جنگ‌های فیزیکی در میانه میدان بودیم با این حال پرسپولیس نسبت به نفت برتری داشت و به پیروزی رسید.
وی در مورد اینکه خیلی‌ها می‌گویند پرسپولیس نسبت به فصل گذشته از شرایط آرمانی‌اش دور شده است، اظهار داشت: این شرایط طبیعی است زیرا مربی جدیدی به پرسپولیس آمده و برای هماهنگ شدن پرسپولیس نیاز به زمان دارد. اما من خوشحالم که پرسپولیس فوتبال تهاجمی را ارائه می‌کند.
کرمانی‌مقدم در مورد دیدار با استقلال در یکشنبه آینده اظهار داشت: بازی دربی با همه مسابقه‌ها فرق می‌کند در این بازی نباید به نتیجه قبلی استقلال و حتی جایگاه این تیم در جدول نگاه کنیم. هر دو تیم برای پیروزی وارد میدان می‌شوند.
وی افزود: اگرچه پرسپولیس در جدول شرایط بهتری نسبت به استقلال دارد اما سرخ‌پوشان نباید حریف را دست کم بگیرند. دربی یک بازی متفاوت است. با این حال من فکر می‌کنم پرسپولیس برنده دربی تهران خواهد بود.

بیشتر ببینید:

شیری: برای استقلالی‌ها کُری نمی‌خوانیم/ ویدیو

 

تگ ها


پرسپولیس صنعت نفت آبادان مرتضی‌ــــ‌کرمانی‌ــــ‌مقدم لیگ برتر فوتبال ایران دربی 90 پرسپولیس صنعت نفت آبادان پرسپولیس-صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال