کرملاچعب: برای بقای شهرخودرو می‌جنگیم

بازیکن سابق پرسپولیس بعد از سال ها دوری از لیگ برتر شهر خودرو را برای شروعی دوباره انتخاب کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رضا کرملاچعب بعد از سه فصل و نیم دوری از سطح اول فوتبال با امضا قرارداد با پدیده دوباره لیگ برتری شد وی در این باره به خبرنگار ما گفت: خیلی خوشحالم که به لیگ برتر برگشتم واقعا دلم تنگ شده بود. تصمیم گرفتم پدیده را انتخاب کنم و برایم یک تجربه جدید است و امیدوارم مثمر ثمر باشم. برایم مهم نیست چند سال نبودم برایم این اهمیت دارد که الان برگشته ام.


او که سابقه حضور در پرسپولیس را دارد ادامه داد: اینکه قبلا پرسپولیس بوده ام به گذشته بر می گردد و مهم این است الان کجا هستم. چند سالی را در لیگ برتر بودم و در رده های نوجوانان، جوانان و امید تیم ملی هم حضور داشتم و بعد به فنلاند رفتم و بعد از آن سرباز شدم خدا را شکر سربازی هم تمام شده و الان می توانم با خیال راحت به کارم در لیگ برتر ادامه دهم.


این بازیکن در پاسخ به این سوال که با توجه به ترافیک خط حمله در شهر خودرو می تواند بازی کند یا خیر گفت: مهم ترافیک در خط حمله نیست مهم این است چه کسی بیشتر گل بزند وگرنه در اکثر تیم ها این ترافیک وجود دارد.


بازیکن تازه وارد شهر خودرو در مورد شرایط خاص این تیم و اینکه در لیگ برتر می مانند یا خیر توضیح داد: هیچ چیز در فوتبال نشد ندارد و ما هم تمام تلاش خود را می کنیم. من هم امروز با شهر خودرو تمرین کردم. واقعا کادر و بازیکنان با کیفیتی دارد، با یکسری بچه ها از قبل رفیق بودم و با آن هایی که نبودم نیز آشنا شدم. به همراه سایرین برای بقا می جنگم.


او در مورد واکنش مردم در فضای مجازی در مورد بازگشتش گفت: یکسری ها به من تبریک می گویند و برخی می گویند این چه خریدی است که شهر خودرو انجام داده! در کل آدم نباید به این حواشی توجه کند و باید به کار خودش ادامه دهد. 


کرملاچعب در پایان در مورد اینکه برای بازی با مس رفسنجان آماده است یا خیر افزود: طی امروز و فردا کارتم صادر می شود و مشکلی برای این بازی نخواهم داشت. امیدوارم با کمک مردم مشهد بهترین اتفاقات رخ دهد.

تگ ها


رضا کرملاچعب پدیده مشهد فوتبال ایران شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال