کره جنوبی – امارات؛ در حضور ۳۵ هزار تماشاگر

فدراسیون فوتبال کره جنوبی اعلام کرد که برای دیدار این تیم مقابل امارات، ۳۵ هزار تماشاگر راهی استادیوم خواهند شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در ادامه مرحله مقدماتی رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، تیم ملی فوتبال کره جنوبی باید در تاریخ ۲۰ آبان و در استادیوم گویانگ به مصاف امارات برود. کره ای ها بالاخره موفق شدند تا جواز حضور تماشاگران در استادیوم ها را به دست بیاورند و از همین رو، دیدار این تیم مقابل امارات با حضور حداکثری تماشاگران برگزار خواهد شد.

در همین رابطه فدراسیون فوتبال کره جنوبی اعلام کرد که قرار است ۳۵ هزار قطعه بلیط برای دیدار دو تیم به فروش گذاشته شود. در متن این اطلاعیه آمده است که در راستای اعلام طرح اجرایی تفصیلی مرحله اول بهبودی روزانه کرونا توسط مقامات قرنطینه، تمامی صندلی‌های استادیوم گویانگ به‌عنوان مناطقی برای افرادی که در برابر ویروس (COVID-۱۹) واکسینه شده‌اند، در اختیار آنها قرار می گیرد. بر این اساس، فدراسیون فوتبال قصد دارد ۱۰۰ درصد از بلیط های ۳۵۰۰۰ صندلی معتبر مجموعه ورزشی گویانگ را به فروش بگذارد.

طبق اعلام فدراسیون فوتبال کره جنوبی، کلیه تماشاگران ملزم به همراه داشتن مدارک شناسایی (کارت اقامتی، گواهینامه رانندگی، گذرنامه و ...) هستند. علاوه بر این، تماشاگران باید کارت تزریق واکسن کرونا که حداقل دو هفته از دریافت دوز دوم آن گذشته باشد و یا آزمایش منفی PCR در فاصله ۴۸ ساعت تا روز مسابقه را ارائه دهند.

با این حال، افراد زیر ۱۸ سال یا کسانی که به دلایل اجتناب ناپذیر قادر به تزریق واکسن نیستند، می توانند بدون مدرک واکسیناسیون وارد استادیوم شوند. تماشاگران در این صورت می بایست با شناسه دانشجویی یا پاسپورت خود ثابت کنند زیر ۱۸ سال محسوب می شوند و باید گواهی پزشکی مبنی بر غیرممکن بودن تزریق واکسن کرونا را ارائه دهند.

تگ ها


امارات جام جهانی 2022 قطر تیم ملی امارات کره جنوبی فوتبال جهان فوتبال