کره شمالی – قطر/عنابی‌ها نیز صعود خود را قطعی می‌کنند؟

کره شمالی و قطر در دیداری از گروه E جام ملت‌های آسیا فردا به میدان خواهند رفت....

به گزارش خبرنگار مدال، کره شمالی و قطر در دیداری از گروه E جام ملت‌های آسیا فردا مقابل هم به میدان خواهند رفت.


اطلاعات بازی:
ساعت: 14:30 /یکشنبه 23 دی/ورزشگاه خلیفه بن زاید، العین


تیم داوری:
داور وسط: هتیکامکامگه پررا (سری‌لانکا) /کمک داوران: دنیه هماتونگا (سری‌لانکا)، جهانگیر سعیدوف، والنتین کوالنکو و ایلگیز تانتاشف (ازبکستان)/داور ذخیره: متیو کریم (استرالیا)


نمای بازی:
در چهارمین بازی از گروه پنجم این بازی‌ها، قطر سه امتیازی به مصاف یکی کره شمالی خواهد رفت، تیمی که در دور نخست با 4 گل مقابل عربستان شکست خورده و قطری‌ها برای صعود به عنوان صدرنشین حتی با یک تساوی در بازی با عربستان در دور سوم، نیاز به برتری با بیش از 4 گل در این بازی خواهند داشت. قطر در بازی با لبنان تیم برتر میدان بود و نمایش خوبی مقابل این تیم سخت‌کوش داشت اما تنها دو بار موفق به گلزنی شد و این در حالی است که عنابی‌ها برای صعود به عنوان صدرنشین نیاز به دقت بالایی در زدن ضربات نهایی در بازی با کره شمالی خواهند داشت. کره نیز با وجود شکست پرگل در بازی نخست، در صورتی که در این دیدار قطر را متوقف کند می‌تواند به صعود به دور حذفی امیدوار شود و باید دید این تیم شرق آسیایی در نهایت خواهد توانست پس از 39 سال به مرحله حذفی این بازی‌ها برسد یا خیر.


چهره‌های برتر:
حسن الهیدوس و اکرم عفیف دو چهره تاثیرگذار تیم ملی قطر هستند و ری میونگ گوک و پارک کوانگ ریونگ بازیکنان کلیدی کره شمالی محسوب می‌شوند.


تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 11 بار مقابل هم به میدان رفته‌اند که سهم کره شمالی 4 پیروزی بوده و قطر در 2 بازی به برتری رسیده و 5 بازی نیز با تساوی خاتمه یافته است.

تگ ها


فوتبال