کروات خوش قدم ؛کار سخت سایپا مقابل رادو

رادوشوویچ در ۲ بازی نخست لیگ، درون دروازه پرسپولیس بود و پرسپولیس در این دو دیدار موفق به شکست پدیده و فولاد شد و همچنین در مقابل ذوب آهن نیز درون دروازه بود که موفق به ثبت کلین شیت شد و تیمش نیز به برد رسید....

به گزارش مدال، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران میهمان سایپا است و باید در ورزشگاه شهرقدس به مصاف این تیم برود. گابریل کالدرون آرژانتینی برای این بازی محرومی ندارد و همچنین با رفع مصدومیت کمال کامیابی نیا، او با صلاحدید کادرفنی می‌تواند مقابل شاگردان جلالی بازی کند. البته علیرضا بیرانوند مصدوم است و به این بازی نمی‌رسد.

با مصدومیت بیرو، رادوشوویچ در درون دروازه قرار خواهد گرفت. این دروازه‌بان کروات در بیشتر بازی‌ها نیمکت نشین است، اما هر زمانی به بازی آمده، خوش یمن بوده و پرسپولیس به پیروزی رسیده است. رادوشوویچ در سه دیداری که این فصل در لیگ برتر برای پرسپولیسی‌ها به میدان رفته، عملکرد قابل قبولی داشته و برای پرسپولیسی‌ها کلین‌شیت کرده است. 

رادوشوویچ در ۲ بازی نخست لیگ، درون دروازه پرسپولیس بود و پرسپولیس در این دو دیدار موفق به شکست پدیده و فولاد شد و همچنین در مقابل ذوب آهن نیز درون دروازه بود که موفق به ثبت کلین شیت شد و تیمش نیز به برد رسید. به هرحال سرخ ها همواره با رادو نتایج خوبی در لیگ و جام حذفی کسب کرده اند و همین موضوع می تواند کار سایپا را برای گلزنی به پرسپولیس سخت کند.

سرخپوشان پایتخت در 10 بازی آخری که رادو به عنوان دروازه‌بان برای آن‌ها به میدان رفته، 8 بازی خود را با برتری پشت سر گذاشته‌اند که آماری خوب برای پرسپولیسی‌ها است.

 

 

بیشتر بخوانید:

خشم عمومی علیه مدیر پرسپولیسی/حمله هواداران پرسپولیس به نبی

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران هفته پانزدهم لیگ نوزدهم بازی سایپا و پرسپولیس هفته پانزدهم رادوشوویچ خوش قدم فوتبال ایران Božidar Radošević پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال