کرواچ: با رونالدو عکس گرفتم ولی من را نشناخت!

پیتر کراوچ ستاره سابق لیورپول و تاتنهام در مصاحبه جدید خود به ذکر خاطره ای جالب از اولین برخورد خود با رونالدوی برزیلی پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش 3، پیتر کراوچ در لیورپول بود که به دنیای فوتبال معرفی شد ولی سپس پیراهن تیم هایی چون تاتنهام و استوک سیتی را به تن کرد و اخیرا در ۳۹ سالگی فوتبال را کنار گذاشت. او در یک پرسش و پاسخ توئیتری پاسخگوی سوالات هواداران فوتبال شد.

کراوچ که چندین بازی ملی را نیز در کارنامه دارد، در پاسخ به سوالی در مورد دیدار با رونالدو نازاریو گفت:« برای تعطیلات به جزیره ایبیزا رفته بودم و رونالدو را به صورت اتفاقی دیدم. او یک زیر سیگاری روی شکمش گذاشته بود و یک لیوان نوشیدنی هم در دست داشت. به محض خالی شدن لیوان، آن را برایش پر می کردند.

طبعا به او نزدیک شدم و خواستم تا باهم عکس بگیریم. صادقانه بگویم که تصور می کردم او من را بشناسد ولی خیلی زود متوجه شدم که اینطور نیست و رونالدو اصلا نمی دانست که من هم یک فوتبالیست حرفه ای هستم(با خنده).»

کراوچ ادامه داد:« سبک بازی ما متفاوت بود و نمی دانم می توانستیم در یک تیم کنار هم بازی کنیم یا خیر ولی اگر این اتفاق رخ می داد، قطعا بهترین خاطره زندگی ام می شد.»

بیشتر بخوانید:
لیورپول، ژردان شقیری را در لیست فروش گذاشت
مسی یا رونالدو؟ اسطوره‌های فوتبال چه می‌گویند؟ 

تگ ها


رونالدو فوتبال جهان پیتر کرواچ رونالدو برزیلی پیتر کراوچ استوک سیتی برزیل فوتبال