کروتونه 2 - 2 لاتزیو؛ امید اینتر زنده شد

هفته سیوهفتم از رقابتهای سری A ایتالیا از ساعت 17:30 امروز (یکشنبه) با برگزاری پنج دیدار همزمان پیگیری شد که در مهمترین بازی لاتزیو در خانه کروتونه تن به تساوی 2 بر 2 داد ......

هفته سی‌وهفتم از رقابت‌های سری A ایتالیا از ساعت 17:30 امروز (یکشنبه) با برگزاری پنج دیدار همزمان پیگیری شد که در مهمترین بازی لاتزیو در خانه کروتونه تن به تساوی 2 بر 2 داد. سیمی (29) و فدریکو جاکرینی (61) برای کروتونه و  سناد لولیچ (17- پنالتی) و سرژی میلینکوویچ ساویچ (84) برای آبی‌پوشان رم گلزنی کردند.

شاگردان سیمونه اینزاگی با این  تساوی 72 امتیازی شدند و جایگاه چهارمی خود را استحکام بخشیدند. کروتونه نیز با این نتیجه 37 امتیازی شد و در رده هجدهم و در خطر سقوط به دسته پایین‌تر قرار دارد.  

به این ترتیب دیدار هفته پایانی لاتزیو مقابل اینتر در ورزشگاه المپیکوی شهر رم، جدالی سرنوشت‌ساز برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان توسط یکی از این دو تیم خواهد بود. اینتر تنها در صورت کسب پیروزی در خانه لاتزیو می‌تواند سهمیه لیگ قهرمانان را به خاطر نتایج بهتر در بازی‌های رو در رو کسب کند. بازی رفت این دو تیم بدون گل مساوی شد و اگر اینتر بتواند بازی برگشت را ببرد با بهره گرفتن از قانون برتری در بازی رو در رو، سهمیه لیگ قهرمانان را کسب خواهد کرد.

تگ ها


لاتزیو سری آ فوتبال