کروس: باید نیم‌فصل اول ضعیفمان را جبران کنیم

تونی کروس به آینده رئال امیدوار است....

تونی کروس به آینده رئال امیدوار است.

هافبک آلمانی رئال معتقد است که آنها هنوز به داشتن فصلی خوب امیدوارند.

به گزارش خبرنگار مدال، تونی کروس اعتراف کرده که رئال مادرید در نیم فصل اول، عملکرد ضعیفی داشته و امتیازات زیادی را در این مسیر از دست داده است. با این حال، هافبک آلمانی به تیمش اعتماد دارد زیرا سال گذشته نیز رئال مادرید در لالیگا چندان خوب نبود اما قهرمان لیگ قهرمانان شد. به گزارش مارکا، کروس گفت:

"درست است که ما مشکلاتی را در شروع فصل داشتیم و امتیازات زیادی را در نیم فصل اول از دست دادیم اما این مربوط به گذشته است. همیشه می دانستم و چند سال اخیر به من اطمینان می داد که ما تیم ممتازی داریم و هیچوقت از پیشرفت متوقف نمی‌شویم. هر پیروزی به تمام تیم اعتماد به نفس می دهد و ما دست از تلاش برنمی‌داریم؛ حتی زمانی که همه چیز مطابق میل ما پیش نرود. 

فصل گذشته هم در اوایل فصل در لیگ چند شکست متحمل شدیم و قهرمانی در لالیگا چندان در دسترس ما نبود و باز هم انگیزه زیادی درون ما وجود داشت زیرا می‌دانستیم می توانیم چیزهای بیشتری ببریم و باز هم لیگ قهرمانان را فتح کردیم. 

می توانید ببینید حالا چند بازیکن ما در فرم بسیار بهتری نسبت به ابتدای فصل هستند و این مهمترین مساله است. ما هنوز هم از فوتبال لذت می بریم و باید بدانیم کنار آمدن با شکست، بخشی از فوتبال است و باید از آن درس بگیرید و بهره ببریم. این به شما کمک می کند تا با موفقیت زندگی کنید."