کروس: داور بازی سویا-رئال در قهرمانی دخالت کرد

تونی کروس، ستاره رئال مادرید، از تصمیمات داور در دیدار این تیم با سویا، انتقاد کرد و گفت که همچنان از آن تصمیم عصبانی است....

به گزارش "ورزش سه"، تونی کروس هنوز هم از تصمیمات داور در تساوی ۲-۲ رئال مادرید برابر سویا عصبانی است. در آن دیدار داور تصمیم خود در اعلام خطای پنالتی روی کریم بنزما را تغییر داد و در عوض یک ضربه پنالتی به سود سویا به دلیل خطای هند ادر میلیتائو در صحنه های قبلی اعلام کرد!

ستاره آلمانی و زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، هر دو پس از مسابقه به سوی داور بازی رفتند و از او به دلیل تصمی جنجال برانگیزش انتقاد کردند.

تونی کروس اکنون درباره حوادث آن بازی صحبت کرده است و معتقد است که تصمیم داور می تواند به قیمت از دست رفتن قهرمانی برای رئال تمام شود.

کروس گفت: "من کسی نیستم که گله و شکایت دوست داشته باشم، اما در این مورد من واقعا به شدت ناراحت شده بودم.

زیدان هیچوقت درباره تصمیمات داوری هیچ صحبتی نمی کند و همیشه از داوران حمایت می کند. پس این حقیقت که او پس از پایان مسابقه به داور اعتراض کرد نشان می دهد که او هم حتی احساس کرد که پیروزی را از ما دزدیدند، همانطور که من هم همین احساس را داشتم.

داور تلاش کرد که تصمیم خود را توجیه کند، اما به نظر من خیلی روشن بود که تصمیم اشتباهی گرفته است.

نظر من خیلی واضح است و واقعا خیلی کم اتفاق می افتد که من با داور موافق نباشم. آن روز اما این اتفاق افتاد.

میلیتائو پشتش به توپ بود و اصلا حتی توپ را ندید، در صحنه های آهسته هم می توانید ببینید که توپ اول به شانه او برخورد می کند و بعد به بازویش می خورد. به ما گفته اند که اگر توپ پس از برخورد با یک بخش دیگر بدن به دست بخورد، دیگر خطای هند نیست.

اینکه داور رفت صحنه را دید و تصمیمش را تغییر داد، چون در حین رخ دادن این اتفاق سوت نزده بود، این یک دخالت جدی در قهرمانی لالیگا بود.

اگر در پایان  ما به اندازه کافی برای قهرمانی امتیاز نگیریم، به نظر من این یکی از اتفاقاتی خواهد بود که باعث از دست رفتن قهرمانی شده است. برای من این به وضوح اتفاقی است که روی نبرد بر سر قهرمانی تاثیر گذاشت.

موضوع این نیست که من ناراحتم، موضوع عصبانی بودن است."

تگ ها


تونی کروس رئال مادرید