کروس در یک قدمی باشگاه محبوبش بود

وردربرمن باشگاه محبوب تونی کروس است. ستاره رئال که سال ها برای بایرن نیز بازی کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کلاوس آلوفس ستاره سابق تیم ملی آلمان و باشگاه وردربرمن که سابقه مدیریت ورزشی این باشگاه را نیز در کارنامه دارد، چیزی تا جذب تونی کروس برای سبزپوشان فاصله نداشت اما ستاره غیر قابل بحث آلمانی این سال های رئال، در نهایت به او پاسخ منفی داد.

تونی کروس برای پایه های هانزاروشتوک بازی می کرد؛ در حالی که از کودکی هوادار وردربرمن بود. تیمی که سال ۲۰۰۴ با ستاره هایی چون میدوک، پیزارو و دیه گو فاتح بوندسلیگا شد.

سال ۲۰۰۶ بود که آلوفس به کروس پیشنهاد داد تا پیراهن وردربرمن را به تن کند اما او با بایرن تمام کرده بود و در نتیجه، انتقال به باشگاه محبوبش منتفی شد.

آلوفس در این زمینه گفت:« تونی را می خواستیم ولی در نهایت به "فلیکس"، برادرش قناعت کردیم(شش سال برای وردربرمن بازی کرد).

واقعیت این است که برای جذب تونی خیلی تلاش کردیم ولی نشد. او قبلا با بایرن صحبت کرده بود و قراردادش را نیز بسته بود. کروس هوادار بزرگ وردربرمن است و خیلی دوست داشتم او پیراهن باشگاه محبوبش را به تن کند. حتی امیدوار بودیم کاش در بایرن گره بخورد و فرصت جدیدی برای جذب او پیدا کنیم اما چنین نشد.»

کروس بین سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۴ عضو بایرن مونیخ بود و پس  از فتح جام جهانی ۲۰۱۴ با آلمان، به رئال پیوست. او ستاره بی جانشین خط میانی کهکشانی هاست و با این تیم سه بار متوالی فاتح لیگ قهرمانان نیز شده است.

بیشتر بخوانید:
برای چهارمین بار؛ تست کرونای دیبالا مثبت شد
بیوه خاشقچی: نگذارید عربستان نیوکاسل را بخرد
چین به بازیکنان خارجی ویزای مخصوص می‌دهد!

تگ ها


بایرن مونیخ فوتبال جهان تونی کروس تونی کروس وردربرمن رئال مادرید فوتبال