کروس: رئال مادرید شایسته عنوان قهرمانی بود

تونی کروس، هافبک آلمانی رئال مادرید در مورد عنوان قهرمانی این تیم در لالیگا صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیشب رئال مادرید با کسب پیروزی مقابل ویارئال موفق شد عنوان قهرمانی لالیگا را از آن خود کند. تونی کروس مدعی شد این تیم از همان ابتدای فصل هدف قهرمانی لالیگا را در سر داشته و عملکرد درخشان در بخش دفاعی از دلایل کسب این موفقیت بوده است.

تونی کروس گفت: "ما واقعا خوشحالیم، قهرمانی در لالیگا از ابتدای فصل هدف ما بود. ما دو فصل موفق به کسب قهرمانی نشده بودیم و این چیزی بود که ما را آزار می داد. من احساس کردم که همه ما می خواهیم لالیگا را به دست بیاوریم و این همان چیزی است که در تمام بازی های رئال مادرید مشخص بود.

اگرچه همیشه خیلی خوب عمل نکردیم، اما این تیم تلاش زیادی کرده، دروازه اش خیلی باز نشد و این به این دلیل است که همه ما کنار هم تلاش کرده ایم. به نظر من لیاقت کسب این عنوان لالیگا را داشتیم.

قبل از قرنطینه، ما در ال کلاسیکو پیروز شدیم و بعد مقابل بتیس باختیم و دو امتیاز از بارسلونا عقب افتادیم. اما ما به خودمان گفتیم که ۱۱ فینال برای قهرمانی داریم داریم. اگرچه ۰-۱ پیروز می شدیم، اما قدرت اصلی ما این بود که می خواستیم با تمام وجود در میدان حاضر شویم.

ما واقعا در بازی های اخیر از نظر دفاعی بهبود یافته ایم و گل های کمی دریافت کرده ایم. اگر با شش یا هفت بازیکن دفاع کنید، گل های بیشتری دریافت می کنید. این نقطه قوت ما بود، زیرا می دانستیم که می توانیم از بالا به مدافعان کمک کنیم."

بیشتر بخوانید:
رئال مادرید 2 ویارئال 1؛ فتح لالیگا به دست کهکشانی‌ها
واکنش ستین به انتقادات مسی از سبک بازی بارسلونا

جنجالی‌ترین تیتر: مادرید، قهرمان VAR

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید تونی کروس تونی کروس رئال مادرید فوتبال