کروس: زیدان بهترین مربی قابل تصور است

تونی کروس ستاره آلمانی رئال مادرید با ستایش زیدان سرمربی این تیم می‌گوید زیدان بهترین مربی‌ای است که یک فوتبالیست می‌تواند تصور کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تونی کروس ستاره آلمانی رئال مادرید می‌گوید زین الدیدان زیدان بهترین مربی‌ای است که یک بازیکن می‌تواند تصور کند. او همچنین گفت زیدان در حال حاضر در رئال همه چیز را تحت کنترل دارد.

زیدان در حال حاضر در میانه دومین دوره سرمربی گری در رئال مادرید است. اولین دوره هدایت رئال توسط او به سالهای ۲۰۱۶تا ۲۰۱۸ برمی گردد که موفق شد با رئال سه بار پیاپی قهرمان چمپیونزلیگ و یک بار قهرمان لالیگا شود.

تونی کروس در گفتگو با یک نشریه سوئیسی از رویکرد منحصربفرد زیدان به مربی گری صحبت کرد و گفت: " زیدان رویکرد خاصی به مربی گری دارد و چون خودش یک بازیکن بزرگ بوده این برای او مزیت بزرگی حساب می‌شود. زیدان می‌داند بازیکنان را چطور باید سر ذوق بیاورد. او می‌داند بازیکن رئال مادرید بودن یعنی چه. او دانش خود را به بهترین شکل ممکن انتقال می‌دهد".

ستاره رئال در ادامه گفت: " زیدان ستاره‌هایی که زیر نظرش هستند را عالی مدیریت می‌کند. او با تک تک بازیکنان تماس چشمی برقرار می‌کند و همه چیز در باشگاه را تحت کنترل دارد. زیدان از نظر تکنیکی هم عالی است و بهترین مربی‌ای است که می توان تصور کرد".

بیشتر بخوانید:

دو حریف تدارکاتی رئال مادرید مشخص شدند

فان دبیک در رئال بازیکن افتضاحی می شد!

 

 

تگ ها


زیدان فوتبال جهان تونی کروس رئال مادرید فوتبال