کروس: شکی نیست تصمیمم برای ترک بایرن مونیخ درست بود

ستاره آلمانی رئال مادرید شکی ندارد که پیوستنش به این تیم تصمیم درستی بوده است ......

ستاره آلمانی رئال مادرید شکی ندارد که پیوستنش به این تیم تصمیم درستی بوده است.

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، تونی کروس که در سال ۲۰۱۴ در انتقالی جنجالی از بایرن مونیخ جدا شد و به رئال مادرید پیوست در جدیدترین مصاحبه خود بار دیگر تاکید کرده از این تصمیمش پشیمان نیست. 

کروس به وبسایت رسمی فدراسیون فوتبال آلمان گفته:

شکی نیست که تصمیم من برای ترک بایرن مونیخ درست بود. پیوستن به یک باشگاه خارجی به معنی برداشتن قدم بزرگی در کارنامه تان است. آنچلوتی مرا می خواست و روی من حساب می کرد. قبل از ترک بایرن مونیخ به عنوان یک بازیکن خوب و یا شاید خیلی خوب شناخته می شدم. یکی از باریکنان خوب بایرن بودم اما زمانی که برای رئال مادرید بازی می کنید موورد توجه بیشتری قرار می گیرید. 

زیدان از همان ابتدا سعی کرد نشان دهد که به من و توانایی هایم اطمینان دارد. او تقریبا در همه بازی ها به من فرصت داده است. من و زیدان رابطه خوبی داریم و سعی می کنم در هر بازی بهترین عملکردم را ارائه دهم. رابطه دوستانه با مربی برای هر بازیکنی مهم است. یوپ هایکنس مهمترین مربیم در ابتدای دوران فوتبالم محسوب می شود. با او در لورکوزن و بایرن همکاری کردم. تحت نظر گواردیولا هم پیشرفت زیادی کردم. او به من در پست هافبک میانی که کاملا مناسب توانایی هایم است بازی داد.  

تگ ها


اخبار روز فوتبال