کروس : عالی بازی کردیم

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو در پیروزی 3 بر صفر خانگی شب گذشته (سه شنبه) تیم فوتبال رئال مادرید برابر اتلتیکو مادرید در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، ستاره بلامنازع تیمش بود و رئال را در مسیر راهیابی به فینال این رقابت ها قرار داد ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو در پیروزی 3 بر صفر خانگی شب گذشته (سه شنبه) تیم فوتبال رئال مادرید برابر اتلتیکو مادرید در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، ستاره بلامنازع تیمش بود و رئال را در مسیر راهیابی به فینال این رقابت ها قرار داد. کریس در این دیدار هفتمین هت تریک خود در تاریخ این رقابت ها را رقم زد و عملکرد فوق العاده اش مورد تمجید هافبک آلمانی کهکشانی ها قرار گرفت.

تونی کروس پس از این بازی در گفت و گو با شبکه تلویزیونی «بی تی اسپورت» گفت: نتیجه خوبی کسب کردیم، البته این نتیجه فراتر از چیزی بود که انتظارش را داشتیم، اما این تازه بازی رفت بود. ما شب خوبی را سپری کردیم و تاکتیک های مان خوب جواب داد. در حالت عادی ما با 3 هافبک و سه مهاجم بازی می کنیم، اما در این دیدار از 4 بازیکن در خط میانی استفاده کردیم و این اجازه را به ما داد تا کنترل بازی را در اختیار بگیریم.

وی در ادامه اظهار داشت: ما در دفاع هم خیلی خوب کار کردیم، به طوری که قادر به دادن پاس به مناطق سخت و خطرناک بودیم. به اعتقاد من رئال مادرید عالی بازی کرد و شایسته این نتیجه بود.  هفته آینده هم باید به ویسنته کالدرون برویم، ورزشگاهی که همیشه بازی در آن دشوار است.

هافبک آلمانی سفیدپوشان مادریدی همچنین در تمجید از زننده سه گل رئال در این بازی هم اظهار داشت: فوق العاده است که بازیکنی همانند رونالدو داریم. شما می توانید در دفاع عالی بازی کنید، خط میانی را در کنترل خود بگیرید، اما در کنار اینها نیاز به بازیکنی دارد که بتواند گلزنی کند و به نتیجه برسید. کریس 5 گل در مرحله یک چهارم نهایی مقابل بایرن مونیخ به ثمر رساند و در این دیدار هم سه گل زد. این باور نکردنی است.

تگ ها


اخبار روز فوتبال