کروس: هر تیمی به یک رونالدو نیاز دارد

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از مارکا، کریستیانو رونالدو توانست این فصل با زدن ۱۲ گل در لیگ قهرمانان اروپا نقش به سزایی در موفقیت و قهرمانی تیمش داشته باشد و خود نیز آقای گل لیگ قهرمانان لقب گیرد ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از مارکا، کریستیانو رونالدو توانست این فصل با زدن ۱۲ گل در لیگ قهرمانان اروپا نقش به سزایی در موفقیت و قهرمانی تیمش داشته باشد و خود نیز آقای گل لیگ قهرمانان لقب گیرد.

تونی کروس با تمجید از این بازیکن گفت: همه می دانند که کریستیانو رونالدو تا چه اندازه برای تیم ما مهم است. او بازیکن کلیدی و بزرگ تیم محسوب می شود. ما در مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی و همین طور در فینال فوتبال خوبی ارائه دادیم ولی همیشه شما باید کسی را داشته باشید تا در جلو، گلزنی کند و تیم را به گل برساند و این همان چیزی است که او توانست انجام دهد و گلزنی کرد. به نظرم هر تیمی به بازیکنی مثل او نیاز دارد تا بار گلزنی تیم را به دوش بکشد و توپ ها را تبدیل به گل کند.

او در ادامه گفت: من واقعا فکر نمی کردم بتوانیم از قهرمانی خودمان در این رقابت ها دفاع کنیم. یک قهرمانی هم در لیگ قهرمانان سخت است چه برسد به این که دو قهرمانی پی در پی در این رقابت ها کسب کنیم و از قهرمانی خود دفاع کنیم. سه قهرمانی در چهار سال نشان دهنده این موضوع است که ما چه تیم بزرگی هستیم. رئال نه تنها در داخل زمین، بلکه خارج از زمین مسابقه هم تیم بزرگی است و من خیلی خوشحالم که جزئی از این تیم بزرگ هستم. ما به خوبی می دانستیم که یوونتوس تیم بزرگ و خوبی در خط دفاع است و بازیکنان بزرگی دارد ولی ما واقعا در این بازی توانستیم فرصت های خودمان را به گل تبدیل کنیم و از موقعیت های خودمان استفاده کردیم.

 

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید فوتبال