کروس – ایسکو؛ مکمل هماهنگ رئال در مرکز میدان

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در دیدار حساس و سرنوشت ساز کهکشانی ها برابر سلتاویگو، ایسکو و کروس نمایش درخشانی داشتند و همکاری آنها از عوامل اصلی برد رئال در خانه سلتا بود ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در دیدار حساس و سرنوشت ساز کهکشانی ها برابر سلتاویگو، ایسکو و کروس نمایش درخشانی داشتند و همکاری آنها از عوامل اصلی برد رئال در خانه سلتا بود ...

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در دیدار حساس و سرنوشت ساز کهکشانی ها برابر سلتاویگو، ایسکو و کروس نمایش درخشانی داشتند و همکاری آنها از عوامل اصلی برد رئال در خانه سلتا بود.

کروس در 2 دیدار آخر تیمش برابر سویا و سلتا گلزنی کرده و آمار نشان می دهد که با خلاقیت ایسکو، کروس در میانه میدان نمایش بهتری از خود ارائه می دهد.

ایسکو در فصل جاری 10 گل به ثمر رسانده که شامل گل مهم او در نیمه نهایی لیگ قهرمانان برابر اتلتیکو بوده است. ایسکو امسال 7 پاس گل هم داده و کروس با 10 پاس گل بعد از سوارز در لالیگا در رتبه دوم قرار دارد.

در 25 دیداری که ایسکو و کروس همزمان در میدان بوده اند، کهکشانی ها 18 برد و 6 تساوی به دست آورده و تنها یک بار مغلوب شده اند.