کرونای سعید آقایی علیه ادعای عجیب آقا ساکت

کمتر از ۲۴ ساعت پس از ادعای الهامی درباره واکسن زدن پرسپولیسی‌ها، ابتلای آقایی به کرونا باعث شد تا هواداران پرسپولیس هجمه‌ای علیه سرمربی نساجی ایجاد کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، «چرا پس همین تیم وقتی دور رفت میخواست برای فینال لیگ قهرمانان آسیا برود، بحث کرونا وجود داشت و بازی نکرد؟ من فکر می‌کنم بعضی تیم ها بحث واکسن را انجام دادند، چون خیلی مطمئن بودند.» این جملات ساکت الهامی سرمربی تیم نساجی در ساعات اخیر و پس از مثبت شدن تست کرونای سعید آقایی، بارها در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است.

الهامی در شرایطی است این صحبت‌ها را به زبان آورد که او همچنین ادعای دیگری هم انجام داد که آن‌هم تقابل با «گران ترین پرسپولیس تاریخ» بود.

با این حال آنچه که بیشتر مورد توجه قرار گرفته، همان بخش از صحبت هاست که درباره واکسن کرونا صورت گرفت و حتی با واکنش سرپرست باشگاه پرسپولیس یعنی افشین پیروانی مواجه شد. پیروانی به کنایه استفاده از واکسن را تایید کرد و گفت: «بله ما واکسن زدیم، واکسن عشق و تعصب که در جایی غیر از پرسپولیس پیدا نمی‌کنید.» کمال کامیابی‌نیا هم پاسخ مشابهی داده بود: «ما واکسن قهرمانی زدیم.» اشاره او به ۸ قهرمانی داخلی و دو نایب قهرمانی قاره‌ای پرسپولیس در چهار سال اخیر است که این تیم را به موفق‌ترین تیم تاریخ لیگ برتر ایران تبدیل کرده است.

ساکت الهامی تلاش کرد با عباراتی چون «من تهمت نمی‌زنم» مسئولیت این گفته‌های تند را از روی دوش خود بردارد اما فعلا هجمه‌ای جدی روی اوست؛بخصوص که پرسپولیس دو بازیکن کرونایی دارد و درعین حال و به صورت طبیعی باتوجه به همه مسائلی که پیرامون واکسن کرونا در ایران وجود دارد، حتی شایعه استفاده از واکسن توسط اعضای یک تیم فوتبال، می‌تواند با واکنش های شدید مواجه شود و یک موج ضد نماینده لیگ برتر ایران در آسیا به وجود بیاورد.

نکته مهم این‌که حالا تنها ۲۴ ساعت پس از صحبت های ساکت الهامی، نتیجه مثبت تست کرونای سعید آقایی و قرنطینه ۲۰ روزه او، اشتباه بودن ادعای سرمربی نساجی را ثابت کرده است. مربی خوبی که باید در انتخاب کلماتش در مصاحبه‌ها دقت بیشتری کند. او البته از تصمیم داور در اعلام گل‌های پرسپولیس در بازی نساجی به شدت عصبانی بود اما بازهم در این زمینه می‌توانست بهتر عمل کند.

بیشتر بخوانید:

سعید آقایی راهی هند نخواهد شد

فرجی و آقایی می‌توانند به هند بروند

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران سعید آقایی ساکت الهامی فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال