کرونا باعث شده بیشتر وقت را در رخت خواب بگذرانیم

کریستین اریکسن، هافبک دانمارکی اینتر، از شرایط به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا ناراضی به نظر می‌رسد....

به گزارش "ورزش سه"، اینتر جمعه شب در مسابقه فینال رقابت‌های لیگ اروپا به مصاف سویا خواهد رفت. به طور قطع شاگردان آنتونیو کونته کار بسیار دشواری برای پیروزی مقابل تیم اسپانیایی خواهند داشت چرا که سویا طی سالهای اخیر تیم فوق العاده ای در تورنومنت لیگ اروپا نشان داده است.

هافبک دانمارکی اینتر حالا در مصاحبه ای درباره شرایط به وجود آمده ناشی از کرونا صحبت کرده است. کریستین اریکسن در این باره گفت: " در چنین شرایطی شما باید همیشه ماسک بر روی صورت داشته باشید. البته این گزینه پیش روی شما خواهد بود که به خارج از هتل بروید و کمی پیاده روی کنید. در حال حاضر اما شما نمی توانید کارهای دیگری به جز خوردن، خوابیدن و یا رفتن به تمرینات انجام دهید. حالا شما زمان زیادی را در رختخواب می گذرانید."

هافبک دانمارکی در نقل و انتقالات زمستانی به اینتر پیوست. او فصل گذشته با لباس تاتنهام در فینال لیگ قهرمانان اروپا شرکت کرده بود و حالا باید با اینتر این کار را در لیگ اروپا انجام دهد. اریکسن در ادامه گفت: " اگر چه در فینال لیگ قهرمانان اروپا شکست خوردیم اما باید بگویم که واقعا فوق العاده بود. هدف من این است که شرایط امسال متفاوت باشد. البته این را هم بگویم که دلمان برای هواداران حضورشان در ورزشگاه نیز تنگ می‌شود."

تگ ها


کریستین اریکسن اینتر میلان