کرونا باعث شد از پرسپولیس ببازیم/ من کارم را انجام داده ام

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: کرونا باعث شد تا نفس بازیکنانمان بالا نیاید و مقابل پرسپولیس شکست بخوریم....

به گزارش خبرنگار مهر، جواد نکونام در نشست خبری آنلاین پس از شکست یک بر صفر امشب فولاد خوزستان مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران گفت: شرایط بازی طوری نبود که حتی بخواهیم به بازی کردن فکر کنیم. اینقدر بازیکن کرونایی داشتیم که در جمع نفرات خودمان از پزشک تیم خواستم بگوید که در مجموع چند نفر هستیم. تمام تیم من کرونا گرفته است و بعضی ها ان را رد کردند.

سرمربی فولاد خوزستان ادامه داد: دو سه بازیکن که بازی کردند تنها دو سه جلسه با ما تمرین کردند. تمام تعویض های من از بین بازیکنانی بود که جواب تست کرونای آنها دیروز منفی شده بود. در تمرینات‌مان هفت بازیکن امید و جوانان داشتیم تا بتوانیم تمرین کنیم. نفر برای تمرین کردن هم نداشتیم.

وی درباره شیوع این ویروس در کاروان فولادی‌ها تاکید کرد: ۲۷ - ۲۸ نفرمان درگیر کرونا شدند. بیشتر هم خواهند شد چون مطمئنا ادامه دارد. خیلی ضربه خوردیم. تیم ما جانِ بازی کردن نداشت. از لحاظ بدنی هم خوب بودیم اما واقعا نتوانستیم از پس این ویروس بر بیاییم.

نکونام یادآور شد: دیروز یکی از بازیکنان تیم مصدوم شد. امروز هم در جریان بازی، عباس بوعذار آسیب دید. مجبور شدیم از بازیکنانی که نمی خواستیم استفاده کنیم. شرایط بدی بخاطر کرونا داشتیم. کاش بازیکنانم توان حضور نود دقیقه ای در زمین مسابقه را داشتند. کرونا باعث شد بازی را ببازیم.

وی درباره شرایط تیمش تصریح کرد: همین الان مربی اسپانیایی تیم در اهواز مانده تا با توجه به شرایط بوجود آمده با هفت بازیکن تمرین کند. به همین خاطر قبل از بازی گفتم شرایط نابرابری داریم.

وی درباره تعویض های متوالی خود در دفاع راست افزود: چون هر سه مدافع راست تیم درگیر کرونا بودند. نمی توانستند نفس بکشند. بازیکنی که کرونا می گیرد غذا خوردنش هم سخت می شود.

نکونام درباره احتمال گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا گفت: با این شرایط فقط باید دعا کنیم. من کارم را کرده ام. شرایط در اهواز خیلی بد است. بعضی ها می گویند بازی نکنید و سه بر صفر شود. دوستان از حیای ما استفاده نکنند وقتی چیزی نمی گوییم.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال فولاد خوزستان جواد نکونام