کرونا در اردوگاه نساجی قبل از بازی با پرسپولیس

آزمایش کووید۱۹ هفت نفر از اعضای تیم فوتبال نساجی در آستانه دیدار با پرسپولیس مثبت شد....

به گزارش "ورزش سه"، نساجی مازندران که در سه مسابقه اخیرش فوق‌العاده ظاهر شده و یک پیروزی در جام حذفی و دو برد در لیگ برتر به دست آورده، اکنون قبل از دیدار حساس برابر پرسپولیس با مشکل جدی مواجه شده است.

شاگردان ساکت الهامی که در مسابقه اخیرشان برابر نفت مسجدسلیمان به برتری رسیدند، در بازگشت به تهران و قبل از شروع دور جدید تمرینات‌شان متوجه ابتلای چند عضو تیم به کرونا شدند.

ساکت الهامی، سرمربی تیم فوتبال نساجی در گفت‌وگو با "ورزش سه" با تایید این خبر اظهار کرد: پس از بازگشت از مسجدسلیمان متوجه علائم مشکوک در تیم شدیم که پس از تست‌گیری به ما اعلام کردند دو بازیکن تیم مبتلا به کرونا شدند و اکنون در قرنطینه هستند.

او ادامه داد: برخی از اعضای کادر فنی نساجی هم مبتلا به کرونا شدند و در قرنطینه به سر می‌برند، اما خوشبختانه سایر بازیکنان مشکلی ندارند و در سلامت هستند.

سرمربی نساجی در خصوص تقابل با پرسپولیس عنوان کرد: ما با تمام قوا مقابل پرسپولیس بازی می‌کنیم و به میدان خواهیم رفت. ممکن است این شرایط تیم ما را تحت تاثیر قرار دهد ولی آماده این دیدار هستیم و می‌خواهیم نتیجه بگیریم.

با وجود اظهارات الهامی مبنی بر آماده بودن نساجی برای این دیدار، اما بارها شاهد بودیم که اگر یک تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا مسابقه دارد، برای پیشگیری از ابتلای اعضای آن تیم به کرونا، مسابقه ماقبل آنها در لیگ برتر ایران لغو می‌شود که این اتفاق را سال گذشته و در بازی لغو شده پرسپولیس و ذوب‌آهن مشاهده کردیم.

تگ ها


پرسپولیس تهران نساجی مازندران