کرونا علیه استقلال؛ آماده سازی نصف و نیمه

محمود فکری در حالی که زمان کمی برای آماده سازی استقلال در اختیار دارد در همین فرصت کم با مشکلات عدیده ای روبرو شده که البته اجتناب ناپذیر است.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، بعد از گرفتن اولین تست کرونا از بازیکنان مشخص شد که سه بازیکن به این ویروس مبتلا هستند و همین موجب شد از ادامه حضور در تمرینات منع شوند و در تست دوم دو بازیکن دیگر آبی ها به این ویروس مبتلا شدند و اکنون تعداد بازیکنان غایب کرونایی به ۵ بازیکن رسیده است که یکی از این بازیکنان فرشید اسماعیلی است که در ترکیب تیم نقش محوری دارد. 

علاوه بر این ۵ بازیکن که به دلیل ویروس کرونا از حضور در تمرینات تیم استقلال منع شده اند شیخ دیاباته و میلیچ هنوز به تمرینات تیم ملحق نشده اند. آنها حتی اگر به صورت انفرادی تمرین کنند و زمانی که در تمرین استقلال حاضر می شوند از آمادگی بالایی برخوردار باشند به دلیل عدم آشنایی با افکار تاکتیکی محمود فکری نیاز به وقت خواهند داشت تا در ایده های تاکتیکی سرمربی جدید استقلال جای خود را پیدا کنند. به این ها غیبت ملی پوشان جز محمد رشید مظاهری را اضافه کنید. علی کریمی – عارف غلامی و مهدی قایدی هنوز خود را به محمود فکری معرفی نکرده اند.

در چنین شرایطی استقلال نصف و نیمه برای حضور در فصل جدید بازی ها آماده می شود. این از مصائب محمود فکری در استقلال است که البته دم از آن نمی زند. او در نساجی هم چنین رفتاری داشت و هیچ گاه سعی نکرد به کمبودها اشاره کند چرا که بر این عقیده است اگر غیبت برخی از بازیکنان را بزرگ کند بازیکنان حاضر در اردوی تیم روحیه خود را از دست خواهند داد و نخواهند توانست در بازی هایی که به میدان می روند ارایه گر فوتبال خوبی باشند. این حربه رفتاری در نساجی جواب داد و محمود فکری تا روزی که در تیم مازنی حضور داشت حتی در برابر تیم های بزرگ خوب نتیجه گرفت.

تگ ها


استقلال تهران