کرونا، قهرمانی جهان را از کاراته ایران گرفت!

تیم ملی کاراته ایران به دلیل مثبت شدن تست کرونای تعدادی از ورزشکاران نمی تواند در مسابقات جهانی شرکت کند....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که با برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی قرار بود ملی پوشان ایران راهی رقابت‌های جهانی کاراته در امارات شوند، در آستانه انجام این اعزام دبیر فدراسیون کاراته از لغو سفر به دوبی خبر داده است.


قرار بود فردا تیم ملی علی مسکینی در ۶۰-، سید علی کریمی در ۶۷-، علی اصغر آسیابری در ۷۵- ، ذبیح الله پورشیب در۸۴- و سجاد گنج زاده در وزن ۸۴+ کیلوگرم راهی کشور امارات شود، اما گویا ابتلای ۴ ورزشکار به کرونا همه برنامه ریزی ها را به هم ریخته است.


وحید مومنی دبیر فدراسیون کاراته در این باره به ایسنا می گوید: «متاسفانه تست کرونای ۴ نفر از اعضای تیم های ملی مثبت اعلام شد و ۲ نفر دیگر نیز مشکوک به کرونا هستند، به همین دلیل نیز اعزام تیم های ملی کاراته به رقابتهای قهرمانی جهان ۲۰۲۱ در دوبی لغو شد. با توجه به اینکه همان ورزشکاران انفرادی در بخش تیمی نیز قرار بود برای ایران به میدان بروند، عملا ترکیب تیمی نیز ناقص شد و با این اوصاف در بخش تیمی نیز حضور نخواهیم داشت.»


این اتفاق ناگوار در حالی رخ داده که تیم ملی کاراته ایران یکی از شانس های کسب عنوان قهرمانی در مسابقات جهانی امارات محسوب می شد که قرار است از ۲۵ تا ۳۰ آبان در دوبی برگزار شود.

تگ ها


کاراته