کرونا، مانع انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال ایران

رئیس فدراسیون والیبال با بیان این که هدف تیم ملی بزرگسالان قرارگیری در بین چهار تیم برتر المپیک است، گفت: کار سختی است اما باور دارم که ظرفیت والیبال ایران این توانایی را دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمدرضا داورزنی ظهر امروز در حاشیه دیدار رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای هیات اجرایی این کمیته از فدراسیون والیبال، در گفت وگو با خبرنگاران، درباره آخرین اقدامات انجام شده برای انتخاب سرمربی تیم ملی بزرگسالان، گفت: طبیعی است برای تحقق آرمان‌ها باید تلاش زیادی انجام دهیم. سعی کردیم شرایط را برای حرکت والیبال در آینده فراهم کنیم و طبیعی است که یکی از موضوعات مهم در این زمینه، انتخاب سرمربی تیم ملی بزرگسالان است.


وی افزود: کمی تامل می‌کنیم که وضعیت کرونا مشخص شود، چون باید منابع فدراسیون را درست مدیریت کنیم تا بتوانیم در زمان مناسب از مربی مناسب نیز بهره ببریم. برای هدایت تیم ملی بزرگسالان، هم گزینه خارجی و هم گزینه داخلی مد نظر داریم و در زمان مناسب انشاالله معرفی خواهیم کرد.


رئیس فدراسیون والیبال با یادآوری این که در حال حاضر، والیبال جهان در انتظار تعیین تکلیف برای رویدادهای پیش‌رو است، گفت: باید صبر کنیم تا تکلیف نهایی بازی‌های المپیک، لیگ ملت‌ها و یا مسابقات والیبال قهرمانی جهان در رده‌های سنی مختلف مشخص شود که ایران درخواست میزبانی دارد و هم باید در آن شرکت کند.


داورزنی درباره مشکلات مالی فدراسیون والیبال، گفت: همه فدراسیون‌ها دغدغه مالی دارند اما در فدراسیون والیبال به گونه‌ای مدیریت کردیم که این دغدغه در اعزام‌ها و تصمیم‌گیری‌ها تاثیری نداشته باشد.


وی در پایان گفت: از فرصت تعطیلات مسابقات ملی و باشگاهی به دلیل شیوع و گسترش کرونا، استفاده و کمپ‌های تیم‌های ملی مردان و بانوان را بازسازی کردیم و در حال حاضر نیز باشگاهها تمرینات خود را با رعایت پروتکل‌ها بهداشتی برای حضور در لیگ برتر شروع کردند.

بیشتر بخوانید:

هیچ دغدغه‌ای برای والیبال نداریم/ داورزنی معمار جدید والیبال است

صالحی امیری: امیدوار به رأی دادگاه CAS هستیم

تگ ها


وزارت ورزش و جوانان محمدرضا داورزنی والیبال