کرونا مانع میزبانی مادرید از فینال چمپیونزلیگ

مدیر اجرایی اتلتیکو معتقد است شیوع گسترده ویروس کرونا در اسپانیا باعث شده تا شانس ورزشگاه وندامتروپولیتانو برای میزبانی مراحل نهایی لیگ قهرمانان از بین برود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،  اتحادیه فوتبال اروپا به دلیل شیوع ویروس کرونا گزینه‌هایی را برای میزبانی دیدار فینال لیگ قهرمان در نظر گرفته است در حالی که پیش از این قرار بود استانبول میزبانی بازی نهایی را برعهده داشته باشد ولی در حال حاضر گزینه برگزاری مراحل یک چهارم نهایی به بعد در یک کشور بی طرف و به صورت مجتمع از شانس بیشتری برخوردار است.

کمیته اجرایی یوفا ۱۷ ژوئن(۲۸خرداد) درباره میزبانی استانبول از دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا تصمیم خواهد گرفت. در روزهای اخیر از برخی شهرهای پرتغال، اسپانیا، آلمان و حتی روسیه به عنوان جایگزین‌های استانبول نام برده شدند.

میگل آنخل خیل مدیر اجرایی اتلتیکو در مصاحبه با کادنا سر گفت که پیشنهاد میزبانی ورزشگاه وندامتروپولیتانو را ارائه داده ولی این احتمال غیرممکن خواهد بود.

او در این رابطه گفت:« بله، ورزشگاه خودمان را به یوفا پیشنهاد دادیم ولی شخصا معتقدم هیچ شانسی وجود ندارد چرا که تا چهارشنبه مدت زمان اندکی باقیمانده و هیچ تماسی با من گرفته نشده است. اگر میزبانی ما قبول می شد، تا الان با من در این رابطه گفت و گو کرده بودند.

با الکساندر چفرین(رئیس یوفا) از میزبانی صحبت کردم و او استقبال هم کرده بود. هتل های عالی مادرید، حمل و نقل فرودگاهی آسان و بسیاری مزایای دیگر به ما شانس خوبی می دادند ولی معتقدم ما تاوان شیوع وسیع کرونا در اسپانیا را پس دادیم.»

بیشتر بخوانید:

سانچو و امباپه در رئال؟ ۸۰ درصد شایعات دروغ است

واکنش برادر راموس به خبر تمدید سرخیو با رئال

 

 

تگ ها


اتلتیکو مادرید فوتبال جهان فوتبال