کرکیچ: مطمئنم که شرایط ذوب در آینده بهتر خواهد شد

سرمربی موقت ذوب آهن در نشست خبری بعد از بازی برابر مس رفسنجان به انتقاد از عملکرد و تصمیمات داوری پرداخت و از باشگاه خواست در این خصوص از تیم محافظت کند....

به گزارش "ورزش سه"، میلیچ کرکیچ، سرمربی موقت ذوب آهن در نشست خبری پس از بازی مقابل مس رفسنجان که با شکست ۳-۱ تیمش همراه شد، درباره این بازی گفت: در ابتدا باید به تیم مس رفسنجان تبریک بگویم. بازی خوبی انجام دادند و قبل از بازی هم گفتم آنها به خوبی می‌دانند برای کسب نتیجه چطور باید بازی کنند و امروز هم خیلی خوب برای نتیجه بازی کردند. نظم را در بازی شان رعایت کردند و باز هم تبریک می‌گویم.

وی در ادامه گفت: سخت است بخواهیم در مورد بازی صحبت کنیم. ما نتیجه را ۳ بر یک باختیم. اگر شما دیده باشید ما ۲ گل روی ضربات ایستگاهی دریافت کردیم. نیمه اول را خیلی خوب شروع کردیم و نظم و انضباط خوبی داشتیم. اما مثل بازی‌های قبل در دفاع و در ضربات ایستگاهی مشکل داشتیم و نیمه اول دو موقعیت ۱۰۰ درصد گل داشتیم ولی نتوانستیم این کار را انجام دهیم. بین دو نیمه به بازیکنان گفتیم جلوتر بازی کنند و دو تعویض هم داشتیم و خیلی خوب جلو رفت. ۲۰-۳۰ دقیقه ابتدایی نیمه دوم شانس های خوبی ایجاد کردیم و عملکرد خوبی داشتیم. خیلی خوب پرس کردیم و به گل هم رسیدیم روی ضربه پنالتی.

سرمربی ذوب آهن ادامه داد: من در مورد قوانین داوری نمی‌دانم ولی وقتی داور اعلام پنالتی می‌کند آن بازیکن آخر شایسته کارت قرمز است. نمی‌خواهم در مورد داوری صحبت کنم ولی وقتی چنین اتفاقاتی می‌افتد خیلی ساده است که آن خطا کارت قرمز هم داشت. شاید قوانین داوری تغییر کرده و ما نمی‌دانیم.

کرکیچ در مورد عملکرد بازیکنان این تیم گفت: به بازیکنانم تبریک می‌گویم. آنها خیلی دوست داشتند برنده بازی شوند و برایش خیلی تلاش کردند و این را به خوبی احساس کردم و نهایت تلاششان را انجام دادند. بازهم در دقیقه ۸۸ روی ضربه ایستگاهی گل دوم را خوردیم. در مورد گل آخر دوست ندارم صحبت کنم چرا که بازیکنان وظایف خود را به درستی انجام ندادند. بازیکنان باید تلاش می‌کردند گل مساوی را بزنند. بازهم تکرار می‌کنم بازیکنان ذوب آهن شایسته این هستند که کسی از آنها حمایت بیشتری کند.


مربی موقت ذوب اهن در ادامه گفت: من به آنها خواهم گفت، عقیده خودم است، بازی های زیادی را به همین شکل از دست دادیم. حالا با ضربه پنالتی، گلی که مقابل نفت مسجدسلیمان زدیم و آفساید گرفتند. زیر فشار زیادی بازی کردند. امیدوارم باشگاه این قدرت را داشته باشد که در مقابل این اتفاقات از تیم محافظت کند. ما وقتی درباره فوتبال حرف میزنیم درباره شرایط عادلانه حرف میزنیم. من به آن اعتقاد دارم. ما در طول هفته خیلی کار کردیم. یک بار دیگر به مس رفسنجان و تیم و کادرفنی اش تبریک میگویم. ما باید خیلی سخت کار کنیم و منتظر تصمیم باشگاه هم هستیم که بدانیم مربی جدید چه کسی است و باید خیلی چیزها را تغییر دهیم. از بازیکنان تشکر می کنم که نهایت تلاش خود را انجام دادند و من مطمئن هستم که خیلی بهتر بهتر و بهتر خواهند شد. 

کرکیچ در پایان درباره آینده کاری اش در این تیم گفت: مشکلی نیست! من با باشگاه قرارداد دارم ولی تصمیم در اختیار باشگاه است و آنها تصمیم خواهند گرفت و ما منتظر این خواهیم ماند.

تگ ها


ذوب آهن اصفهان