کریستال پالاس 2 - 2 آرسنال؛ سرانجام ترمز شاگردان امری کشیده شد

آرسنال پس از یازده برد متوالی امروز در سلهرست پارک با تساوی 2-2 مقابل پالاس متوقف شد و دو امتیاز حساس را از دست داد ......

آرسنال پس از یازده برد متوالی امروز در سلهرست پارک با تساوی 2-2 مقابل پالاس متوقف شد و دو امتیاز حساس را از دست داد.

به گزارش مدال، پالاس رده پانزدهمی که از 5 بازی اخیر خود یک برد، سه باخت و یک تساوی کسب کرده بود میزبانی از آرسنال را بر عهده داشت. توپچی ها پس از کسب یازده برد متوالی در همه رقابت ها و با روحیه ای عالی به سلهرست پارک آمده بودند.

 

ارسنال حیای زود توپ و میدان را در اختیار گرفت اما قادر به خلق موقعیت جدی نبود. در سوی مقابل پالاس با تجمع در دفاع و استفاده از ضد حمله ها در صدد ضربه زدن به آرسنال بود.

 

دقیقه 15 زاها روی پاس تاوزند در بهترین موقعیت گلزنی قرار گرفت اما ضربه او مکماس با تیر دروازه راهی اوت شد. دو دقیقه بعد زاها پاسی عالی از فن آنهولت دریافت کرد و سپس تاوزدند را در موقعیت گلزنی قرار داد اما شوت این بازیکن با اختلاف اندکی از کنار تیر دروازه راهی اوت شد.

 

در نیمه اول تا دقیقه 44 که پنالتی به سود پالاس اعلام شد موقعیت چندان جدی را روی دروازه ندیدیم. خطای شکودران مصطفی روی کویاته درون شش قدم با جریمه پنالتی به ضرر ارسنالی ها همراه شد و میلویویچ بر خلاف جهت دروازه بان توانست پالاس را پیش بیندازد. نیمه اول با همین نتیجه به اتمام رسید.

 

 

آرسنال نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و دقیقه 51 به گل تساوی رسید. ژاکا از سمت راست زمین روی یک ضربه کاشته، به زیبایی هر چه تمام تر توپ را به گوشه مخالف دروازه فرستاد تا همه چیز برابر شود.

 

5 دقیقه بعد توپچی ها به یک گل دیگر دست یافتند. کرنر ارسالی از راست با ضربه سر لاکازت همراه شد و توپ در تیر دوم با ضربه اوبامیانگ وارد دروازه شد تا آرسنال بازی باخته را با برد عوض کند.

 

پالاس برای جبران جلو کشید و دقیقه 66 تا آستانه زدن گل تساوی هم پیش رفت. شوت زاها از درون محوطه جریمه توسط مدافعان آرسنال بلوکه شد و در ریباند بهترین موقعیت برای مه یر فراهم شد اما ضربه او از شش قدم راهی به دروازه پیدا نکرد.

 

پالاس روی یک ضدحمله در دقیقه 81 صاحب یک ضربه پنالتی دیگر شد. ژاکا با بی احتیاطی، زاها را درون محوطه جریمه سرنگون کرد تا بازهم بر علیه آرسنال اعلام پنالتی شود. میلویویچ همچون بار قبل پشت توپ قرار گرفت و گل تساوی را به ثمر رساند.

در نهایت این بازی با تساوی 2-2 خاتمه یافت و آرسنال با 22 امتیاز در رده چهارم باقی ماند.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال