کریستیانو رونالدو از یوونتوس جدا می‌شود؟

فابیو پاراتیچی مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس در مصاحبه‌ای تازه از رقیبان بانوی پیر در راه قهرمانی این فصل از رقابت‌های سری‌آ ایتالیا نام برد و در ادامه نیز به شایعه جدایی کریستیانو رونالدو واکنش نشان داد....

به گزارش مدال، «فابیو پاراتیچی» مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس در گفتگو با «فوتبال‌ایتالیا» حرف‌های بسیار جالبی را به زبان آورده و از رقیب‌های بیانکونری در مسیر کسب قهرمانی و البته شایعه جدایی کریستیانو رونالدو از بانوی پیر سخن گفته است.

او در این خصوص گفت: «فصلی طولانی در پیش داریم. اینتر شاید جدیترین رقیب ما باشد و به نظرم پیروزی ما در خانه آنها بسیار مهم بود. ناپولی هم تیم قدرتمندی است اما من یک تیم دیگر را برای شما نام می‌برم که اکنون از نظر من هم‌سطح دیگر رقیبان ما است. آتالانتا یک رقیب محترم است، شاید آنها تاریخچه غنی نداشته باشند اما در زمین مسابقه فوق‌العاده هستند و می‌توانند لسترسیتی ایتالیا باشند!»

جالب است بدانید در سال 2019 میلادی، آتالانتا بیشتر از هر تیم ایتالیایی گل زده و امتیاز کسب کرده است. آنها فصل گذشته هم با حضور در رتبه سوم سری‌آ توانستند ضمن شگفت‌سازی، جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را نیز کسب کنند.

پاراتیچی در بخش دیگری از صحبت‌هایش شایعات جدایی «کریستیانو رونالدو» در پایان فصل را تکذیب کرد و اعلام کرد ستاره پرتغالی تا تابستان 2022 با بیانکونری قرارداد دارد و در تورین خواهد ماند.

بیشتر بخوانید:

۱۰ رکورد مهم دنیای فوتبال؛ از علی دایی تا مسی و رونالدو

تگ ها


کریستیانو رونالدو جدایی رونالدو از یوونتوس یوونتوس بیانکونری یووه بانوی پیر سری آ آتالانتا اسکودتو فوتبال جهان کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال