کریستیانو رونالدو حتی از پله نیز بهتر است

ژرژ مندس مدیربرنامه مشهور و نامدار کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس را به عنوان بهترین بازیکن تاریخ و بهتر از پله توصیف کرد....

به گزارش مدال، در شب شکست پرتغال برابر اوکراین، «کریستیانو رونالدو» توانست به هفتصدمین گل دوران حرفه‌ای خود دست پیدا کند و ششمین بازیکن تاریخ باشد که به این مهم می‌رسد. «ژوزف بیکان» مهاجم سابق جمهوری چک با هشتصد گل زده در صدر این فهرست قرار دارد و کریس با توجه به آمادگی بدنی بالایی که دارد می‌تواند به این رکورد برسد.

در همین راستا «ژرژ مندس» مدیر برنامه‌های CR7 در مصاحبه با روزنامه «توتو اسپورت» در این خصوص گفت: «ارقام دروغ نمی‌گویند. او با شکستن متوالی رکوردها خود را به عنوان بهترین بازیکن تاریخ معرفی می‌کند. او در انگلیس، اسپانیا و ایتالیا در سه لیگ بزرگ درخشیده و ارزش کار او اینجا مشخص می‌شود. در دوران رونالدو پرتغال به سه فینال رسیده و هر دو قهرمانی تاریخ خود را کسب کرده است.»

رونالدو با زدن هفتصدمین گل خود در نهصدوهفتادوششمین بازی به رکورد 95 گل ملی رسیده و هدفش دستیابی به رکورد بیشترین گل در رده ملی است که اکنون با 109 گل در اختیار «علی دایی» ستاره ارزنده فوتبال ایران قرار دارد.

مندس در ادامه افزود: «شاید برخی او را با سایر مهاجمین برتر تاریخ فوتبال مقایسه کنند، حتی با پله. اما من به شما به صراحت می‌گویم که کریس از همه ستاره‌هایی که اسمشون در ذهن‌تان مرور می‌شود نیز بالاتر و بهتر است؛ حتی پله.»

بیشتر بخوانید:

کریستیانو رونالدو از یوونتوس جدا می‌شود؟

تگ ها


کریستیانو رونالدو پله رونالدو پله مقایسه رونالدو با پله بهترین بازیکن تاریخ فوتبال ژرژ مندس یوونتوس بیانکونری بانوی پیر سری آ انتخابی یورو 2020 یورو ۲۰۲۰ یورو2020 فوتبال جهان پرتغال تیم ملی پرتغال UEFA Champions League سری آ فوتبال