کریستیانو و کیلیان؛ وقتی مرید به مراد رسید

خوش و بش کردن کریستیانو رونالدو و کیلیان امباپه در جریان تساوی بدون گل دو تیم بسیار مورد توجه قرار گرفته و واکنش‌های زیادی به دنبال داشته....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فرانسه و پرتغال دیشب در مرحله گروهی لیگ ملت‌های یوفا به مصاف هم رفتند. در جریان این بازی اما صحنه کنار هم قرار گرفتن دو ستاره دو تیم، کریستیانو رونالدو و کیلیان امباپه در کنار هم و خوش و بش کردن آنها بسیار مورد توجه فوتبالدوستان قرار گرفته و واکنشهای زیادی به دنبال داشته. خیلی‌ها این صحنه را به عنوان برخورد غولهای دو نسل یا نمادی از واگذار کردن پرچم از سوی یک نسل به نسل جوان‌تر تفسیر کرده و آن را صحنه‌ای نمادین و مهم در تاریخ فوتبال دانسته اند.

درحالیکه در زمین چمن بازی بدون هیجان دو تیم چیز دندان گیری برای هواداران نداشت، شبکه‌های اجتماعی سرشار از واکنش به صحنه در کنار هم قرار گرفتن رونالدو و امباپه بود. درحالیکه ستاره‌های نام آشنایی مثل رونالدو، امباپه، پل پوگبا و برونو فرناندس در زمین حضور داشتند مهمترین صحنه مسابقه از دید خیلی‌ها گپ و گفت و خوش و بش کوتاهی بود که بین رونالدو و امباپه اتفاق افتاد.

درحالیکه دو تیم در میدان حضور داشتند و آماده شروع نیمه دوم بودند بینندگان تلویزیونی شاهد در کنار هم قرار گرفتن این دو ستاره و صحبتهای همراه با لبخند آنها بودند. رونالدو و امباپه سپس یکدیگر را در آغوش گرفتند و رونالدو در حالیکه آماده بود تا از امباپه جدا شود به شکلی دوستانه دستی به سر او کشید تا نشان دهد به ستاره فرانسوی علاقه مند است.

قبل از اینکه داور در سوت خود بدمد تصاویر دوربینها امباپه ۲۱ساله را نشان می‌داد که لبخند زنان و با خوشحالی در حال صحبت کردن با رونالدو است.

کسی نیست که باخبر نباشد امباپه از کودکی هوادار سرسخت رونالدو بوده. امباپه در گذشته چندین بار این را به صراحت مطرح کرده و حتی تصاویری از دوران کودکی و نوجوانی اش منشتر کرده بود که نشان می‌داد دیوار اتاقش با عکس‌های رونالدو پر شده بود. امباپه گفته بود کریستیانو را الگو و بت خود می دانسته.

این صحنه در بازی دیشب در شبکه‌های اجتماعی واکنش زیادی داشت و اکثر کاربران معتقد بودند شاهد انتقال نمادین پرچم از یک نسل به نسل دیگر فوتبالی بوده اند.

یک کاربر توییتر نوشت: " یک روز به این لحظه نگاه می کنیم و می گوییم رونالدو داشت مشعل را به امباپه می سپرد".

کاربر دیگری که هوادار رئال مادرید است در توییتر می گوید: " کیلیان امباپه تنها کسی است که می تواند جانشین کریستیانو در رئال باشد و پیراهن ۷ را به تن کند".

بیشتر بخوانید:

از جمع کردن پوستر رونالدو تا بازی برابر فوق ستاره

دشان: کریستیانو رونالدو در این بازی به چشم نیامد!

 

 

تگ ها


تیم ملی پرتغال کیلیان امباپه کریستیانو رونالدو پاری سن ژرمن فوتبال جهان فوتبال