کریستین اریکسن: فکر نمی‌کنم بازیکنان زیادی بتوانند به پیشنهاد بارسلونا نه بگویند

تاتنهام در فصل گذشته لیگ برتر انگلیس به جایگاه دوم جدول رسید؛ کریستین اریکسن، هافبک این تیم، فصل گذشته در لیگ برتر 8 گل برای تیمش به ثمر رساند ......

 تاتنهام در فصل گذشته لیگ برتر انگلیس به جایگاه دوم جدول رسید؛ کریستین اریکسن، هافبک این تیم، فصل گذشته در لیگ برتر 8 گل برای تیمش به ثمر رساند. با شروع فصل نقل و انتقالات اروپا، شایعاتی مبنی بر علاقه بارسلونا به اریکسن شنیده می شود؛ هافبک 25 ساله می گوید اگر بارسلونا پیشنهادی به او بدهد، رد کردن این پیشنهاد سخت است.

به گزارش fourfourtwo، کریستین اریکسن درباره بارسلونا گفت:

در زمان نوجوانی به عنوان بازیکن آزمایشی در آنجا حضور داشتم؛ اما نتوانستم به خوبی کار کردم. اما بارسلونا باشگاه خارق العاده ای است و فکر نمی کنم بازیکنان زیادی بتوانند به پیشنهاد آن ها نه بگویند. اما تا زمانی که پیشنهادی وجود نداشته باشد، هیچ ایده ای در این باره ندارم.

اریکسن به دنبال آغاز یک فصل خوب دیگر همراه با تاتنهام است. وی افزود:

وقتی فصل جدید آغاز می شود و به فصل گذشته نگاه می کنید، باید از اینکه بهترین پایان تاریخ باشگاه در لیگ برتر را داشته اید، خوشحال باشید. می توانیم از اینکه چلسی 30 بازی را در لیگ پیروز شد، کمی عصبانی باشیم. این دومین فصل متوالی بود که برای فتح جام تلاش می کردیم. ایده مان برای فصل آینده این است که سال، سال ما باشد. همه ما امیدواریم و رویای این را داریم که فصل آینده، نسبت به فصل گذشته عملکرد بهتری داشته باشیم و همه چیز را هیجان انگیز تر کنیم.

اریکسن در پایان گفت:

ما ثابت کردیم که کیفیت لازم برای رقابت کردن در بالاترین سطح را داریم؛ اما می خواستیم این را با بردن جام نشان دهی

تگ ها


اخبار روز فوتبال