کریستیچویچ: به دنبال اولین برد خانگی هستیم

میشو کریستیچویچ سرمربی شاهین در نشست خبری پیش از بازی این تیم با نساجی حضور یافت....

به گزارش مدال، میشو کریستیچویچ، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری پیش از دیدار با نساجی مازندران اظهار داشت: بعد از بازی با پیکان که خوشبختانه نتیجه خوبی گرفتیم و بازی خوبی انجام دادیم، باید تلاش کنیم این روند را در بازی فردا ادامه بدهیم. با تیمی خوب بازی داریم که قوی هستند. قطعاً فردا یک بازی سخت برای ما خواهد بود.

وی افزود: با هوادارانی که داریم و با فعل خواستن که بچه‌ها صرف کرده‌اند، امیدوارم فردا نتیجه خوب بگیریم. مالکی و غلامعلی‌تبار هم به تمرینات ما برگشته‌اند و خوشبختانه تمام بازیکنان برای این بازی آماده هستند. برخی بازیکنان ما مصدومیت‌های کوچکی داشتند و در آخر باید بگویم برای بازی سخت فردا آمادگی کامل را داریم و ان‌شاالله خدا هم کمک کند. آقای درویشوند هم به جمع ما برگشته است و این اتفاقی جدیدی بود که برای ما افتاد. گادرانی هم پس از مصدومیت در اختیار ما قرار دارد و جو خوبی در تیم داریم که من راضی هستم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری درباره حمایت مردم شهر از این تیم و اینکه تیمش دو بازی پیاپی در خانه دارد که پس از دیدار با نساجی باید با ماشین‌سازی مصاف بدهد، اظهار داشت: با تلاش زیاد بازیکنان و حمایت مضاعف هواداران است که می‌توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم. از کمک‌هایی که در شهر بوشهر به ما انجام می‌شود راضی هستم و پرداختی به بازیکنان هم صورت گرفته است. باید بتوانیم با در نظر گرفتن پاداش انگیزه بازیکنان را بالاتر ببریم و این را می‌توانم بگویم که بازیکنان انگیزه زیادی دارند تا شاهین را در لیگ حفظ کنیم. بازی فردا هم برای ما شروع تلاش‌مان برای ماندن در لیست است و فقط بازی فردا برای ما اهمیت دارد و درباره بازی با ماشین‌سازی صحبت نمی‌کنیم.

کریستیچوویچ در خصوص مشکلات تیمش گفت: فقط می‌توانم بگویم یکی از مشکلات شاهین شهرداری این بوده که در 14 روز اخیر فقط یک بار اجازه دادند در زمین اصلی تمرین کنیم. نمی‌دانم چرا این اجازه را به ما نمی‌دهند و بازیکنان ما به دلیل زمین سفتی که شهرداری دارد، مشکل بزرگ برای تمرین دارند. امیدوارم بتوانیم این مشکل را حل کنیم.

وی درباره اینکه بازیکنان جدید شاهین شهرداری تأثیرگذار بوده‌اند و در بازی با پیکان هم خودشان را به خوبی ثابت کردند، خاطرنشان کرد: این بازیکنان دیر به ما اضافه شده‌اند، اما تغییر سطح تیم که بازیکنان جدید داشتند، در بازی با پیکان به خوبی مشهود بود. از بازیکنان جدید مانند حیدری، مشکل‌پور، دورقی و... راضی هستم. تغییرات را احساس کردیم و باید بگویم مقابل پیکان تیم خوب بازی کرد. فردا به تلاش بیشتر نیاز داریم، چون تاکنون هیچکدام از بازی‌های داخل خانه را نتوانسته‌ایم پیروز شویم. از تمرینات خوب انتظار پیروزی در خانه را داریم، کاری که تاکنون محقق نشده است.

بیشتر بخوانید:
توضیحات قلعه‌نویی درباره عدم قبول هدایت تیم ملی فوتبال ایران
حضور اسکوچیچ در فدراسیون فوتبال

تگ ها


شاهین نشست خبری میشو کریستیچویچ میشو کریستیچوویچ فوتبال ایران نساجی لیگ برتر ایران نشست خبری نساجی مازندران شاهین شاهین-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال