ساها: کریس رونالدو با ۱۸ سالگی اش هیچ فرقی نکرده

لوئیس ساها، مهاجم سابق منچستریونایتد می گوید که کریس رونالدو به اندازه دوران جوانی تشنه پیشرفت است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شیاطین سرخ با سرمربیگری سر الکس فرگوسن در تابستان سال ۲۰۰۳ یکی از برترین استعداد های تاریخ فوتبال یعنی کریستیانو رونالدو را از اسپورتینگ لیسبون جذب کردند.

کمتر کسی می توانست متصور باشد که این جوان پرتغالی در آینده پنج بار جایزه معتبر توپ طلا را کسب خواهد کرد. با این حال مهاجم سابق منچستریونایتد ادعا می کند که پیشرفت قابل توجه رونالدو برای آنها قابل پیش‌بینی بوده است.

لوئیس ساها می گوید: " او همیشه به دنبال پیشرفت کردن بود اما من می‌گویم حالا هم به عنوان یک شخص راه و روش او هیچ تغییری نکرده است. او در طول زندگی حرفه ای خود همان فداکاری هایی را انجام می‌دهد که در سن ۱۸ سالگی به آن عمل می کرد. البته شاید اعتماد به نفس وی کمتر شده باشد چرا که حالا باید هر لحظه خودش را به عنوان بهترین به اثبات برساند. "

ساها در ادامه گفت: " با این حال مهم نیست که مردم چه می گویند. او مهارت شگفت‌انگیزی دارد. به نظر من راهی که او از این سن طی کرد نشان دهنده یک نبوغ کامل است. جنگیدن برای بدست آوردن چیزهای بیشتر، کاری واقعا دشوار است که رونالدو در آن سن این کار را در منچستر یونایتد انجام داد به همین خاطر من به او احترام زیادی می گذارم."

بیشتر بخوانید:
ضرر هنگفت بارسلونا از خرید ستاره برزیلی
کریس رونالدو و اسنپ شخصی هوایی‌اش!+ عکس 
پوست ستاره کره‌ای در سربازی کنده شد 

تگ ها


لوئیس ساها کریستیانو رونالدو فوتبال جهان لوئیس ساها رونالدو منچستریونایتد یوونتوس فوتبال