کریس رونالدو سرانجام موفق شد در سن سیرو گلزنی کند

طلسم شهر میلان برای ستاره پرتغالی پس از 6 بازی شکسته شد. به گزارش مدال، کمتر ورزشگاه مهمی در سط ......

طلسم شهر میلان برای ستاره پرتغالی پس از 6 بازی شکسته شد.

به گزارش مدال، کمتر ورزشگاه مهمی در سطح اروپا پیدا می شود که کریستیانو رونالدو در دوران حرفه ای خود موفق به گلزنی در آن نشده باشد. سن سیروی برای او طلسم شده بود اما وی امشب در پیروزی 2-0 یوونتوس مقابل میلان در این ورزشگاه گلزنی کرد تا حالا گلزنی در شهر میلان را هم تجربه کند.

به نقل از Football-Italia، کریستیانو رونالدو برای ششمین بار در سن سیرو به میدان رفت. او در 5 حضور قبلی اش در این ورزشگاه موفق به گلزنی نشده بود. رونالدو تاکنون در سن سیرو 4 بار مقابل میلان بازی کرده است و یک بار هم مقابل اینتر. او یک مرتبه هم در فینال لیگ قهرمانان اروپا در این ورزشگاه تاریخی به میدان رفته است.

رونالدو برای اولین بار در سال 2005 در شکست 1-0 منچستریونایتد مقابل میلان، بازی در سن سیرو را تجربه کرد اما به گل نرسید. میلان این دیدار را با تک گل کرسپو برنده شد. دو سال بعد در سال 2007 میلان بازهم منچستریونایتد را در خانه شکست داد (3-0) و رونالدو موفق به گلزنی در سن سیرو نشد. در سال 2008، رونالدو با شیاطین سرخ به سن سیرو برگشت و این بار مقابل اینتر در تساوی 0-0 مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به گل نرسید. در سال 2010 رونالدو این بار با رئال مادرید به شهر میلان سفر کرد اما در تساوی 2-2 این تیم مقابل میلان، رونالدو برای چهارمین بار از سن سیرو با دست خالی خارج شد.

فینال فصل 2015/16 لیگ قهرمان اروپا بین رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز در سن سیرو برگزار شد. این دیدار پس از 120 دقیقه با تساوی 1-1 خاتمه یافت. رونالدو در این بازی هم موفق به گلزنی نشده بود هرچند یکی از 5 ضربه پنالتی تیمش در پایان بازی را به ثمر رساند تا لوس بلانکوس قهرمان اروپا شود.

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال