کریس رونالدو مهمترین افتخارش را معرفی کرد

فتح یورو ۲۰۱۶ با تیم ملی پرتغال ارزشمندترین افتخار کریستیانو رونالدو محسوب می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریستیانو رونالدو به عنوان یکی از برترین بازیکن‌ها تاریخ دنیای فوتبال، افتخارات فردی و تیمی بسیار زیادی کسب کرده است. او توانسته پنج بار توپ طلای اروپا را به خانه ببرد، ۴ بار آقای گل اروپا شود و بسیاری از آمارها و رکوردها را به نام خود تغییر دهد.

از قهرمانی‌های متعدد داخلی با منچستر یونایتد، رئال مادرید و یوونتوس گرفته تا قهرمانی‌های قاره‌ای و حضور با پرتغال در نیمه نهایی جام جهانی اما مهم‌ترین سوال برای بسیاری از هواداران فوتبال این است که او کدام افتخار را بیشتر از دیگر جام‌ها و موفقیت‌هایش دوست دارد.

دیروز سال روز قهرمانی تیم پرتغال در مسابقات یورو ۲۰۱۶ بود. رونالدو پیشتر با پرتغال توانسته بود در سال ۲۰۰۴ به فینال رقابت‌ها هم برسد اما در فینال مقابل یونان مغلوب شده بود. این بار در مسابقاتی که به میزبانی فرانسه برگزار می‌شد، رونالدو توانست به همراه تیم ملی کشورش به قهرمانی برسد.

او روز گذشته در توئیتر با انتشار عکسی دسته جمعی از بازیکنان پرتغال درباره قهرمانی این تیم در مسابقات یورو۲۰۱۶ نوشت:« این روز برای ما روز بسیار خاص و یگانه‌ای بود. بدون شک این جام مهم‌ترین افتخار دوران حرفه ای من است.»

رونالدو این متن را به زبان پرتغالی نوشته تا علاقه خود به کشورش را بیش از پیش نشان دهد.

بیشتر بخوانید:

مسی و رونالدو در یک تیم؛ چقدر ممکن است؟

کفش طلا؛ رونالدو و تعقیب لِوا در غیاب مسی

 

 

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس فوتبال