کریس رونالدو و رئال به یک اندازه برای هم مهم بودند

لوئیس فیگو، ستاره سابق کهکشانی‌ها معتقد است که جدایی کریستیانو رونالدو باعث بهتر شدن عملکرد کریم بنزما شده است....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان سال ۲۰۱۸ بود که یکی از عجیب ترین اتفاقات نقل و انتقالاتی طی سالهای گذشته رخ داد و کریستیانو رونالدو بعد از ۹ فصل از رئال مادرید جدا شد و به یوونتوس پیوست. بعد از این اتفاق رئال مادرید تلاش خود را برای جذب کیلیان امباپه به عنوان جانشین رونالدو انجام داد اما در این امر ناموفق بود. با این حال در فصل جاری کریم بنزما موفق شد تا حدود زیادی جای خالی رونالدو را پر کند و عملکرد فوق العاده ای در خط حمله تیم زین الدین زیدان ارائه دهد.

ستاره سابق رئال مادرید یعنی لوئیس فیگو حالا درباره مسائل مختلف صحبت کرده است.

درخشش بنزما در فصل جاری
بنزما بازیکن بسیار بزرگی است و این موضوع را در فصل جاری به خوبی نشان داد. او پس از جدایی کریستیانو رونالدو گام مهمی برداشته چرا که بیشتر احساس اهمیت می کند. او ترکیبی از یک بازیکن شماره ۹ و ۱۰ است.

جدایی رونالدو از رئال مادرید
من فکر می‌کنم که رابطه بین این دو متقابل بوده و کریستیانو برای رئال مادرید و رئال برای کریستیانو مهم بوده اند.

شایعات جذب کیلیان امباپه توسط رئال
او یکی از بهترین های جهان است و استعداد زیادی دارد. امباپه فضای زیادی برای پیشرفت دارد اما مطمئناً او در حال حاضر در یک تیم با قدرت مالی بسیار قوی قرار دارد. من نمی دانم که آیا او می تواند در آینده پیراهن سفید رئال را بپوشد یا خیر.

وضعیت بد گرت بیل
با وجود تنش زیادی که بین گرت بیل و هواداران وجود داشته اما من هنوز هم فکر می کنم که او از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. من خیلی او را دوست دارم.

تگ ها


لوئیس فیگو گرت بیل کریستیانو رونالدو کیلیان امباپه پاری سن ژرمن پیشکسوت پرتغال کریم بنزما رئال مادرید یوونتوس