کریس رونالدو و پاسخ به یک سوال بسیار سخت

کریستیانو رونالدو مهمترین جامی که در دوران حرفه ای خود کسب کرده را انتخاب کرد...

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو یکی از با کیفیت ترین بازیکنان نسل خود و بهترین های تاریخ فوتبال به حساب می آید. او در تیم های نظیر منچستریونایتد، رئال مادرید و یوونتوس به میدان رفته و طی این مدت ۳۲ جام مختلف و ۵ توپ طلا کسب کرده است.

کریستیانو رونالدو پنج سال پیش در راه قهرمانی پرتغال در رقابت های یورو سه گل برای این تیم به ثمر رساند اما در دقایق ابتدایی بازی فینال به دلیل مصدومیت زمین مسابقه را ترک کرد و از بیرون تیم سانتوس را در راه فتح جام رهبری کرد.

کریستیانو رونالدو حالا در مصاحبه ای می گوید: "رقابت‌های قهرمانی اروپا در سال ۲۰۱۶ شروع بسیار خوبی برای من داشت اما نهایتا در دیدار فینال مقابل فرانسه مصدوم شدم و این ناراحت کننده بود. در پایان مسابقه من از خوشحالی گریه می کردم! من در آن بازی سه نوع احساس و عواطف را تجربه کردم اما در پایان چیزی که احساس کردم باورنکردنی بود. این احتمالا مهم ترین جامی است که من در زندگی ام کسب کرده ام."

رونالدو همچنین در رابطه با رقابت های یورو ۲۰۲۰ که از چند روز دیگر برگزار خواهد شد گفت: "پیروزی دوباره در مسابقات باورنکردنی خواهد بود اما ما با همین هدف پا به رقابت ها پا می گذاریم. ما تیم خوبی در اختیار داریم اما در عین حال می‌دانیم که تیم‌های قدرتمند زیادی دیگری نیز در آنجا حضور دارند."

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو فوتبال جهان سری آ فوتبال