کریس ,غایب بزرگ سوپر جام اروپا

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، کریستیانو رونالدو که به دلیل حضور در جام کنفدراسیون ها، با تاخیر در تمرینات رئال مادرید حاضر شده، به احتمال فراوان غایب بزرگ دیدار حساس سوپر جام اروپا مقابل تیم سابقش، منچستریونایتد است ......

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، کریستیانو رونالدو که به دلیل حضور در جام کنفدراسیون ها، با تاخیر در تمرینات رئال مادرید حاضر شده، به احتمال فراوان غایب بزرگ دیدار حساس سوپر جام اروپا مقابل تیم سابقش، منچستریونایتد است.

کریستیانو رونالدو روز شنبه به تمرینات رئال مادرید ملحق شد و اگرچه در روز یکشنبه در تمرینات گروهی هم حضور کوتاهی داشت و کارهای انفرادی هم انجام داد ولی انتظار می رود همراه سایر بازیکنان راهی اسکوپیه نشود. رونالدو که از نظر برنامه تمرینی، از سایر بازیکنان رئال مادرید عقب تر است، احتمالاً در دیدار سوپرجام اسپانیا، برای اولین بار در ترکیب رئال مادرید در این فصل قرار می گیرد.

دو تیم رئال مادرید و منچستریونایتد، روز سه شنبه ۱۷ مرداد در ورزشگاه Philip II National Arena شهر اسکوپیه مقدونیه به مصاف هم می روند. رئال مادرید با شکست دادن یووه قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد و منچستریونایتد هم با غلبه بر آژاکس به لیگ اروپا دست یافت.

 

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید فوتبال