کریمی: آماده بودم اما قبل بازی اول کرونا گرفتم

مهاجم مس رفسنجان امیدوار است بعد از عبور از کرونا حالا با قدرت بتواند در ادامه لیگ به محمد ربیعی و شاگردانش کمک کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سعید کریمی، مهاجم مس رفسنجان، درخصوص شرایط این تیم و کسب تنها یک امتیاز در سه بازی اخیر توسط شاگردان ربیعی اظهار داشت: متاسفانه در سه بازی اخیر علی رغم تلاشی که بازیکنان و کادرفنی داشتند شرایط آن طور که مورد قبول بود، پیش نرفته است. 


وی ادامه داد: به هرحال تیمی که از لیگ یک به لیگ برتر آمده کمی برای هماهنگی زمان می خواهد و خوشبختانه مس رفسنجان در یک مسیر روبه جلو پیش می رود. قطعا در بازی های آینده بچه ها هماهنگی بهتری خواهند داشت و امتیازات بیشتری کسب می کنند. 


مهاجم مس رفسنجان با تاکید بر اینکه شک ندارد جایگاه این تیم در هفته های بعد در رتبه های بالاتر جدول خواهد بود، درخصوص بازی نکردنش در سه هفته اخیر برای این تیم گفت: بعد از پیوستن به مس رفسنجان زیر نظر کادرفنی تمرینات خیلی خوبی را پشت سر می گذاشتم و آمادگی بالایی داشتم اما متاسفانه یک روز قبل بازی نخست در لیگ تست کرونا من مثبت شد و این اوج بدشانسی من بود.


وی ادامه داد: متاسفانه ۲۰ روز درگیر این مساله بودم که خدا را شکر با منفی شدن تست آخرم هم اکنون با قدرت کار را استارت زده ام تا بازهم به شرایط خوب گذشته برگردم. من برای اتفاقات بزرگ به مس رفسنجان آمدم که امیدوارم با کمک به کادرفنی و تیم بتوانم به این اهداف مدنظرم برسم. 


کریمی در مورد اینکه آیا ربیعی به استفاده از بازیکنان جوان اعتقادی دارد و آیا به او بازی خواهد رسید، گفت: من همیشه در هر تیمی که بوده ام همه توان خودم را گذاشته ام و امسال هم با قدرت کارم را پیش می برم. متاسفانه اگر کرونا نبود الان شرایط فرق می کرد. با این حال خوشحالم آقای ربیعی حواسش به همه مسائل و بازیکنان هست و امید به خدا در بازی های آینده بتوانم سهمی در کمک به تیم داشته باشم. 


مهاجم جوان مس رفسنجان در پایان در مورد اینکه امسال دو تیم کرمانی در لیگ حضور دارند که یکی در صدر و دیگری در قعر جدول و آیا این تیم می تواند با جدایی از پایین جدول از حالا مدعی سقوط نباشد، گفت: در هفته سوم حرف از قهرمانی و سقوط زود است . خوشبختانه امسال کرمان در لیگ برتر دو نماینده دارد و این مساله نشان از کیفیت فوتبال این استان است. 


وی افزود: گل گهر تیم بسیار خوبی است اما شرایط آن ها با مس رفسنجان فرق دارد چون سال دوم خودشان را در لیگ برتر تربه می کنند و ما اولین سال است که به لیگ برتر آمده ایم. اگر یادتان باشد آنها هم فصل قبل برای ماندن تلاش می کردند اما امسال در صدر جدول هستند. مهمترین مساله این است که مس رفسنجان به هماهنگی و شرایط ثبات برسد تا بتواند برنامه های خودش را برای یک جایگاه خوب در جدول پیاده کند. 


کریمی در مورد بازی این هفته شاگردان ربیعی مقابل تراکتور، گفت: بازی سختی مقابل تیم خوب تراکتور این هفته در خانه داریم اما هدف مان کسب اولین سه امتیاز در رفسنجان است که امیدواریم این اتفاق بیفتد.

بیشتر بخوانید:

طلسمی که در اراک شکسته شد/ هیچ تیمی بدون امتیاز نیست

شرایط نامناسب زمین و هوا از کیفیت بازی کاست

 

 

تگ ها


فوتبال ایران سعید کریمی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال