کریمی: بخش در دست بازسازی استادیوم آزادی برای دربی اسفندماه آماده می‌شود

حسن کریمی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: تمام تلاش ما مهیا کردن شرایط مناسب و در شان تماشاگران فوتبالدوست برای دیدن دربی استقلال و پرسپولیس در روز دربی ماه اسفند است ......

حسن کریمی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: تمام تلاش ما مهیا کردن شرایط مناسب و در شان تماشاگران فوتبالدوست برای دیدن دربی استقلال و پرسپولیس در روز دربی ماه اسفند است.

مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری، افزود: بخش در دست بازسازی استادیوم آزادی برای استفاده دربی اسفندماه آماده می‌شود و صندلی‌های سکوهای این بخش تا روز دربی نصب و برای بهره برداری آماده خواهد شد.
کریمی در ادامه، گفت: حفظ جایگاه و منزلت تماشاگران و جوانان عزیز تاکید سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان است و ان‌شاالله در برنامه ما پذیرایی و اسکان مناسب تماشاگران شهرستانی که برای دیدن دربی راهی تهران می شوند قرار دارد.
مدیر عامل شرکت تجهیز و نگهداری، ادامه داد: تمام همت و برنامه من و همه همکارانم در این شرکت میزبانی شایسته از علاقمندان پر شمار ورزش و فوتبال در روز دربی خواهد بود وامیدوارم در کنار هم بازی خوب و با نشاطی را شاهد باشیم.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال