کریمی: بدنساز قبلی در تیم تفرقه انداخت

هافبک پیکان از آمادگی‌اش برای شروع دوباره مسابقات و دلتنگی برای فوتبال گفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امیرحسین کریمی هافبک دفاعی پیکان که بر اساس داده‌های جی پی اس این باشگاه از دونده‌ترین و پر تلاش‌ترین بازیکنان  این تیم محسوب می‌شود که می‌گوید از بیکاری آنقدر تمرین کرده که از زمان برگزاری لیگ هم آماده‌تر است!


کریمی درباره شرایط خود و این تیم گفت:تیم پیکان دارای بازیکنان با کیفیتی است و می‌توانستیم جزو تیم‌های نیمه اول لیگ برتر باشیم اما اتفاقات متعددی باعث ناکامی مان شد و نظر شخصی‌ام این است بزرگ‌ترین عامل عدم موفقیت پیکان شیوه تمرینات بدنی و تفرقه‌اندازی بدنساز قبلی بود و انشالله در ادامه مسابقات بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.


 
کریمی در خصوص تمریناتش در تعطیلات گفت:از پارسال در اصفهان هستم و کاری جز تمرین و بازی ندارم هر روز یک ساعت می‌دوم و شب ها با چند نفر از دوستان نزدیکم دو ساعت در زمین کوچک فوتبال بازی می‌کنیم و بخاطر کری در این بازی حسابی می‌دویم  و فکر کنم از قبل یعنی موقعی که مسابقات در جریان بود آماده‌ترم و دوست دارم لیگ ادامه پیدا کند چون برای فوتبالیست تعطیلی بلند مدت خیلی آزار دهنده است.

این هافبک شوتزن در پایان گفت: می‌خواهم از حسین آقای فرکی تشکر کنم ایشان از شریف‌ترین انسان‌هایی هستند که در عمرم دیده‌ام. از مدیریت باشگاه و آقای گرشاسبی که در همین مدت برای اعضای تیم زحمات زیادی کشیده‌اند نیز ممنونم و امیدوارم با همت همه بازیکنان و روحیه‌ای که آقای ویسی به تیم تزریق کرده بتوانیم امتیازات لازم را کسب کنیم.

بیشتر بخوانید:
پیشنهاد عجیب؛ لیگ برتر در کیش برگزار شود!
پرسپولیس با استوکس فسخ نکرده است
ماموریت ویژه مدیرعامل استقلال برای سعید رمضانی 

تگ ها


فوتبال ایران پیکان بازیکنان بازیکنان پیکان پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال