کریمی: تراکتور یک تیم غایب مقابل استقلال دارد

فیروز کریمی سرمربی تراکتور پیش از دیدار با استقلال در کنفرانس خبری حاضر شد....

به گزارش "ورزش سه"، تراکتور پس از فصل پر فراز و نشیبش و تغییر چند باره سرمربی حالا در هفته‌های پایانی به فیروز کریمی سپرده شده و این سرمربی باید به مصاف تیم شاگرد سابق خود، فرهاد مجیدی برود. کریمی در کنفرانس خبری پیش از این بازی حساس گفت و گو کرد.


او در ابتدا در مورد شرایط تراکتور گفت: به لحاظ آمادگی شرایط تیم مطلوب است ولی مشکلاتی داریم و در کل نسبت به موجودیت‌مان شرایط مناسبی داریم. از شانس بد ما کمترین مصدوم و محروم را آن‌ها دارند. حتی یارهای رفته‌شان برگشتند ولی تیم ما به چهار گروه تقسیم می‌شود. یکی گروه حاضرین، دیگری غایبینی که تیم را ترک کردند، مصدومانی  مثل حمید بوحمدان و خانزاده است و گروه چهارم محرومین هستند که اکبر ایمانی، تیکدری و میثم تیموری را شامل می‌شود و پیمان بابایی هم وضعیتش مشخص نیست.

او در خصوص غایبین تیمش و بازیکنانی که قرار است به زمین بروند این طور اضافه کرد: یک ترکیب ایده آل از غایبین داریم. اگر محمدرضا اخباری را به آن‌ها اضافه کنیم یک تیم آرمانی از غایبان را خواهیم داشت. ولی با بقیه تیم کار شده و طی هفته گذشته در دو نوبت صبح و عصر کار کردیم و بی کار ننشستیم و با تمام توان کار کردیم. اما نبود هر کدام از بازیکنان‌مان می‌تواند مشکل ساز باشد. روندی که رسول هم کار می‌کرد ادامه دادیم و در توفیقی که به دست آمد لب خط حاج رسول هم سهیم بود و نتیجه را برای جفت‌مان می‌دانیم. این یک و نیم جلسه روند قبلی را تکمیل کرد.

او در خصوص شرایط هفته‌های آخر و رقیبان افزود: شرایط بسیار سخت است و جدول مشکل. رقبا هم تا دندان مسلح هستند. ما هم در کنار این قضایا دست و پا بسته نیستیم.

کریمی در خصوص شرایط تیم رقیب گفت: استقلال شرایط مناسبی دارد و در چند بازی اخیر به جز یک بازی پیروز شده است. ما در تیم‌مان یک تعداد جوان داریم که با انگیزه هستند و حالا یک توفیق اجباری است که بچه‌های جوان تر محک بخورند. آینده برای جوان هاست و سعی می‌کنیم به بهترین شکل از آن‌ها استفاده کنیم.


تعطیلی ده یازده روزه این مجال را به ما می‌دهد تا تیم‌مان آماده تر شود. شاید تجربه مربیگری به ما اجازه دهد به بهترین شکل کار را اداره کنیم و تا رسیدن به آن شرایط بتوانیم فوتبال خوب و نتایج قابل قبول داشته باشیم و بعد از تعطیلات یک تیم خوب را با همین موجودیت‌مان روانه میدان کنیم.

سرمربی تراکتور در خصوص هواداران تیمش اشاره کرد: هواداران تراکتور خودشان بهتر از همه اهل تجزیه و تحلیل هستند و می‌دانند شرایط بسیار سختی داریم و حیف که از حضور آن‌ها محرومیم. حیف است که هواداران خون‌گرمان کنار ما نباشند. باید روزهای سخت را پشت سر گذاشت و انشاالله ما هم به روزهای خوب‌مان می‌رسیم.

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال