کریمی: حرف برای گفتن زیاد است اما باید در عمل خود را نشان دهیم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: باید دست به دست هم دهیم و با تلاش زیاد، همدلی و سختکوشی از مشکلات و تهدیدها فرصت بسازیم و بتوانیم تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم ......

 سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: باید دست به دست هم دهیم و با تلاش زیاد، همدلی و سختکوشی از مشکلات و تهدیدها فرصت بسازیم و بتوانیم تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود و به نقل از سایت باشگاه نفت تهران، علی کریمی سرمربی نفت تهران، قبل از شروع تمرینات نفت و پس از برگزاری مراسم معارفه با شاگردانش به گفتگو پرداخت.

مراسم معارفه علی کریمی با حضور مسئوولان، باشگاه برگزار شد. عرفانیان سرپرست نفت طی اظهاراتی از اینکه کریمی قبول مسوولیت کرده و با باشگاه نفت به عنوان سرمربی همکاری کرده تقدیر و تشکر کرد.

پس از اظهارات عرفانیان، علی کریمی گفتگویی با شاگردانش داشت.سرمربی جدید باشگاه نفت در آغاز جلسه به شاگردانش گفت: به هرحال می دانیم که خیلی از تیم ها تمرینات خود را آغاز کرده و حتی بسیاری از تیم ها تایم بدنسازی خود را هم پشت سر گذاشته اند و آماده ورود به فاز تمرینات فنی و تاکتیکی هستند. اما باشگاه نفت شرایط خاصی داشته و تیم هنوز کامل نشده است و ما دور هم جمع شده ایم.این اولین تمرین تیم است که امروز داشتیم. هرچه بود تمام شد و طلسم نفت شکسته شد. ما از قبل صحبت هایی داشتیم و اخیر هم صحبت هایی با هم انجام دادیم و بنده قبول مسوولیت کردم و همکاران نیز در کنارم هستند و ما، شما و باشگاه در کنار هم یک مجموعه خوب را تشکیل داده و به موفقیت برسیم.

کریمی در ادامه گفت:نفت قهرمان جام حذفی شده و نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا است و همواره تیمی بوده که نتایج خوبی داشته است. بازیکنانی از تیم رفته اند و ما دیرتر از همه تمرینات را شروع کردیم اما باید دست به دست هم دهیم و با تلاش زیاد، همدلی و سختکوشی از مشکلات و تهدیدها فرصت بسازیم و بتوانیم تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم. بنده در مسائل مختلف صحبت هایم را باشگاه انجام داده ام.از حالا بیشتر در کنار هم خواهیم بود و ان شاالله که باشگاه هم تیم را خوب ساپورت کند و ما و شما به عنوان کادرفنی و بازیکنان بتوانیم با تلاش مضاعف انتظاراتی که وجود دارد را برآورده کنیم. به اعتقاد بنده وقتی صداقت در کار باشد کلید موفقیت خواهد بود.

وی افزود: همه ما باید صادقانه با هم کار کنیم و موفقیت حاصل نمی شود مگر با سختی کشیدن و زحمت بسیار.وقتی من ها را ما کنیم به موفقیت می رسیم.حرف برای گفتن بسیار است اما باید در عمل نشان داد که می توانیم چکار کنیم.بنابراین انتظار دارم که همدلی و صمیمیت در کادرفنی و بازیکنان حرف اول و آخر را بزند.  هر مشکلی بود با هم حل می کنیم، هر موفقیتی بود با هم سهمیم هستیم و هر ناکامی بود همه در آن دخیل هستیم. هیچ وقت یک فرد را مقصر ندانیم و هرگز از موفقیتها مغرور نشویم و در شکستها به دنبال توجیه نباشیم.آنگاه می توانیم به آینده بهتر امیدوار باشیم.علی کریمی در ادامه گفت: ما تمرینات را دیرتر شروع می کنیم و همانطور که می دانید نفت باید در سوپرجام با تیم بزرگ پرسپولیس بازی کند. بازی که مورد توجه است و لیگ هم بعد از آن شروع خواهد.ان شالله در روزهای آینده نفرات جدیدی هم به تیم اضافه خواهند شد و باید به هم کمک کنیم که یک مجموعه خوب شکل بگیرد. باز هم تاکید می کنم صداقت و یکدلی در تیم حرف اول را بزند. بازیکنانی به تیم اضافه خواهند شد. اردوی تدارکاتی خواهیم داشت و چون زمان از دست رفته این اردو در تهران خواهد بود و سعی می کنیم اردوی هدفمند و چند روز خوبی را داشته باشیم.بیشتر از این صحبت نمی کنم و اگر بازیکنی چند روز گذشته را با تعطیلی سپری کرده و تمرینی نداشته با مربی بدنساز در میان بگذارد تا در آغاز تمرینات فشار زیادی به او وارد نشود.

علی کریمی در ادامه از دستیارانش، امامی فر، خانبانی و نوشادی خواست اگر صحبتی با بازیکنان دارند مطرح کنند. همکاران علی کریمی دقایقی به صحبت پرداخته و همکاری با علی کریمی را یک افتخار دانستند.امامی فر در صحبتهایش گفت: همه می دانیم که کار نفت دیرتر از سایر تیمها آغاز شده و با وجود حضور علی آقای کریمی در تیم نفت همه روی این تیم زوم هستند و امیدوارم نتایج خوبی حاصل شود.خانبان و نوشادی نیز دقایقی با بازیکنان صحبت کردند و سپس اولین تمرین نفت با ذکر صلواتی آغاز شد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال