کریمی: شاید زمان دیگری استقلالی شدم!

هافبک دفاعی مدنظر استقلال مدعی است که سرنوشت برای او به شکل دیگری رقم خورد تا اکنون پیراهن شهرخودرو را بر تن کند....

به گزارش “ورزش سه”، امیرحسین کریمی که بعد از اتمام قراردادش با پیکان در یکقدمی حضور در استقلال قرار داشت و مذاکرات مثبتی بین طرفین صورت گرفت، ناگهان راهی مشهد شد تا به توافق با شهرخودرو دست یابد.

کریمی درباره این ماجرا اینطور توضیح می‌دهد: زیاد دوست ندارم درباره چرایی آن حرف بزنم و همه چیز را پای قسمت و سرنوشت میگذارم. شاید زمان دیگری به استقلال بروم‌. الان در ۲۴ سالگی تجربه هشت سال حضور در لیگ برتر را دارم و مطمئنا مسیر طولانی باقی مانده که می‌تواند اتفاقات جالبی به همراه داشته باشد و من دست از هدفم برنخواهم داشت.

وی در پاسخ به اینکه آیا مسائل مالی در چرخش او به سمت شهرخودرو تاثیر داشته گفت: حضور آقا مهدی (رحمتی) تاثیر بیشتری داشت. بارها مقابل ایشان بازی کردم و الان دوست داشتم در کنارشان باشم. دروغ چرا شاید مسائل مالی هم تاثیر داشت اما اینجا شرایط از هر نظر بهتر بود.

امیرحسین کریمی که سابقه حضور در سپاهان را نیز در کارنامه دارد درباره انتخاب محرم نویدکیا به عنوان سرمربی نیز گفت: شکی ندارم که آقا محرم در سپاهان موفق خواهد شد. ایشان در زمان بازی که در کنارش بودیم هم از کاریزما و دیسیپلین بالایی برخوردار بود و مهمتر‌ اینکه محبوبیت و مقبولیت بالایی هم دارد که این فرصت را می‌دهد تا به نتیجه لازم برسد. برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کنم و خوشحالم که لیگ برتر با حضور و اعتماد به چهره های جوان یک اتفاق ویژه را رقم زده که می‌تواند ریتم و نوع بازی جالبی را در لیگ بعدی به همراه داشته باشد.

تگ ها


نوجوانان نقل و انتقالات ۱۳۹۹ امیرحسین کریمی شهر خودرو